73. J. Motyčka - 9. Š. Rod , 45. M. Šerý , 64. V. Haala , 88. M. Šerý
16

Zápas týmů bez zisku bodů vyšel lépe hostům z Polné.

Hosté po půli vedli

Domácí v úvodu působili lepším dojmem a svého soupeře zatlačili. Branku všan ze svého tlaku nevytěžili. V 9. minutě se tak hosté z ojedinělé akci dostali k rohovému kopu, který nazadní tyči uklidil do sítě nekrytý Rod - 0:1. Domácí se i nadále dostávali do šancí, ale naráželi na skvěle chytajícího Konráda. Na konci prvního poločasu napřáhl ke střele Šerý a jeho rána zapadla k zadní tyči domácí branky - 0:2.

Hosté si vedení pohlídali

V 58. minutě neudržel nervy na uzdě Netopilík a oslabil domácí tým. O šest minut později centroval Šerý a Haala přesným zakončením uklidnil svůj tým - 0:3. V 73. minutě se branky dočkali i domácí, když Konráda prostřelil Motyčka - 1:3. Poslední slovo však měli hosté, když v 88. minutě Šerý využil záváhání domácí obrany - 1:4.

Břeclav jede v dalším kole do Ždírce. Polná hostí Bystřici.

Slavoj Polná
Michal Lovětínský (trenér): Vsadili jsme na bojovnost. V prvním poločase jsme si pomohli standardkou. Po pauze jsme nepolevili a domácí inkasovali červenou kartu. Je škoda, že jsme je nechali snížit, ale jinak jsme to měli celkem pod kontrolou.