15.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

--

23

V prvním poločase se Kobeřice ujaly vedení. Služovice ale ve druhé půli výsledek zvrátily.

Kobeřice šly do vedení

Zápas začal kvůli problému s internetem o něco později, protože měl rozhodčí problém vložit zápas do počítače. Souboj zachraňujících se celků zvládly díky obratu ve druhé půli lépe Služovice. Na začátku zápasu se hosté zastřelovali, ale se slabými střelami Kriebela a Nováka neměl domácí brankář Wittek problém. Kobeřicím se podařilo hned ze své první akce skórovat, když ve 12. minutě Černý poslal dlouhý aut do vápna, kde se míče zmocnil Malchárek, který se zbavil svého strážce a kolem gólmana Brzezneho poslal míč do kasy – 1:0. Po této brance přestali domácí hrát, a taktovky se chopily Služovice. Ve 14. minutě střílel slabě k tyči Trunčík a o dvě minuty později rozezvučel Vojtěch Kremser jen tyčku. Pak dvakrát nemířil do cíleného zařízení Vladan Ciminga. Poločas tak skončil hubenou výhrou domácích.

Služovice otáčejí výsledek

Na začátku druhé půle přežili hosté dvakrát klinickou smrt, když své šance nezúročili Malchárek a Janík, kteří nedokázali vyzrát na brankáře Brzezného. Dvacet minut před koncem vyslal Číp do brejku Trunčíka, který dloubákem přehodil brankáře Witteka – 1:1. Obrat ve skóre dovršili hosté o pět minut později, když trestný kop Trunčíka neudržel brankář Wittek v rukavicích a Číp se stal hrdinou Služovic – 1:2. Deset minut před střílel hostující Trunčík z dvaceti metrů těsně vedle. Kobeřice ještě mohly srovnat v samém závěru, ale střelu z jedenácti metrů Janíkovi vychytal brankář Brzezný a udržel hostům tři body.

V přištím kole hostí Služovice Píšť a Kobeřice zajíždějí do Hlavnice.

TJ Sokol Kobeřice B
Radek Ziegl (trenér): Z první akce jsme dokázali vstřelit branku, ale pak jsme přestali hrát. Ve druhé půli jsme mohli navýšit dvakrát na 2:0. Pak jsme udělali chybu ve středu hřiště a soupeř srovnal, a obrat dovršil ze standardní situace.

TJ Sokol Služovice
Petr Pardy (vedoucí týmu): Fotbal velice slabé úrovně. Pro nás vydřené vítězství. Cením si, že jsme výsledek dokázali obrátit a v závěru nás podržel velmi dobrými zákroky brankář.

P. Wittek [-] - O. Bedrich [-] , O. Černý [-] , V. Malchárek [-] , T. Mrovec [-] (69. L. Rycka [-] ) , P. Kubný [-] , L. Janík [-] (82. K. Janiš [-] ) , L. Jašek [-] , J. Bečica [-] (46. D. Lasák [-] ) , J. Návrat [-] , M. Kubeša [-]

M. Brzezny [-] - M. Wójcicki [-] , M. Kremser [-] , P. Kriebel [-] (62. M. Polhoš [-] ) , A. Ciminga [-] - M. Trunčík [-] , A. Lasák [-] , J. Novák [-] (68. M. Nowický [-] ) , M. Číp [-] - V. Kremser [-] , V. Ciminga [-] (76. P. Weczerek [-] )

ŽK: 52. A. Ciminga , 67. M. Trunčík .
Hráči zápasu: M. Kubeša - M. Kremser , M. Trunčík .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: ŠALATA Jiří - POLÁK Jiří, HRUBÝ Heinz.