25.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

--

18

Wau! To tu snad ještě nebylo... Olešná se řadí k lepším týmům na okrese a nyní své síly změřila v domácím prostředí se Hředlemi. Traverza má kvalitní kádr, a tak se dalo očekávat zajímavé utkání. To nakonec přineslo střeleckou podívanou zeleno-bílých, kteří nasázeli domácím hráčům neskutečných dvanáct gólů!

Hředle začaly hned v 1. minutě

Pokud chtěla Olešná co nejdéle držet se zeleno-bílými krok, musela se vyvarovat chybám a také brzkému gólu. Toho dosáhl hned v 1. minutě Machovský. Stejný hráč se trefil i krátce po čtvrt hodině hry, a tak domácí nabrali z úvodní dvacetiminutovky dvougólové manko. A to ještě nebylo vše, neboť na úvodní góly navázal Hladký se Slámou. Krutý začátek pro Olešnou, která ale dokázala v poslední pětiminutovce první půle dvěma slepenými góly R. Poláška a nejmladšího hráče na hřišti Přibíka korigovat a do druhého dějství jít s nadějným výsledkem - 2:4.

Hředelská dvanáctka

Jestli se domácím nevydařil vstup do prvního poločasu, tak do toho druhého už tuplem ne. Během deseti minut od úvodního hvizdu druhého dějství se trefil Sláma 3x a Bechner 2x. Neskutečný počin! Dalším gólem navázal Machovský a aby toho nebylo málo, tak domácí přišli o vyloučeného Jiráska po hodině hry. Očekávat se tak daly další branky, ale Hředle udeřily už jen dvakrát a nadělily "Pásovce" debakl, na který jen tak nezapomene - 2:12!

V historii Olešné je to vůbec nejvyšší porážka! Hředle si na hřišti dělaly co chtěly a výsledek mohl být daleko vyšší, ale Fiedler další šance pochytal. Dvanáct gólů je ale hodně, zejména když proti sobě hrajou kvalitnější týmy z okresu. I domácí měli šance, nebylo jich ale tolik a Malinovský více než dvě branky nedovolil.