23.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Tuchoraz sahala po překvapení

18

Měl to být jasný zápas, ale Tuchoraz bojovala do posledního dechu. Definitivní pojistku na tři body zaznamenal nestárnoucí Karel Koubek osm minut před koncem.

Býchory měly s Tuchorazí nečekané problémy

Do hodnocení tohoto zápasu se pustil trenér hostů, David Šimůnek:

Do zápasu jsme šli s tím, že zkrátíme hřiště a to se nám od začátku dařilo. Jen nám chyběl důraz v osobních soubojích, dávali jsme soupeři zbytečně moc volného prostoru a Býchory mohly hrozit z brejkových situací.

Když jsme prohrávali 2:0, tak to vypadalo, že to vzdáme. Ale zvedli jsme se po brankách Pokyho a Šafika. Sice jsme ještě jednu branku dostali, ale v závěru půle jsme nedali dvě tutovky po šancích Kubišty, který orazítkoval břevno a průniku Šafíka v pokutovém území.

Bylo škoda, že se nám nepovedlo do přestávky srovnat, protože soupeř byl ve druhém poločase méně nebezpečn, což bylo asi i tím, že jsme přidali na důrazu. Vyrovnání měl na hlavě Kubišta, ale hlavičkoval mimo. Soupeř pálil jednu šanci za druhou a nebo je vychytal Hrdinka. Ten chytal po přestávce opět skvěle, i když ještě jeden gól lovil.

Za předvedený výkon se rozhodně neusíme stydět a věřím, že se soupeř v některých pasážích zápasu obával o výsledek,