20.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2018-2019

Tři Dvory rozmetaly Dobré Pole

16

Favorit doma nezaváhal a Dobrému Poli, které se neustále propadá tabulkou, nasázelo rovných jedenáct fíků. Hattrick zaznamenal Lukáš Kalivoda.

Gólový účet načala penalta

Dobré Pole odolávalo na hřišti favorita pouhých dvanáct minut, kdy inkasovalo poprvé z pokutového kopu. Ve dvacáté minutě už svítil na ukazateli stav 3:0 a do konce poločasu přidali domácí Tři Dvory další tři branky na poločasových 6:0.

Střídající Linhart skóroval dvakrát během dvou minut

Do druhého poločasu se dostali na hřiště v domácím dresu Linhart a Bašista a právě prvně jmenovaný v rozmezí dvou minut navýšil dvěma góly na 8:0. Do konce utkání v pohodě hrající vedoucí tým soutěže navýšil skóre na symbolických 11:0, když Lukáš Kalivoda zkompletoval hattrick.

TJ Tři Dvory
Vladimír Novák, trenér: Odevzdaný soupeř, výsledek mluví za vše, více k tomu nic nemám.

Sokol Dobré Pole
Ondřej Štefančík, hráč: K zápasu není potřeba větší komentář, výsledek mluví za vše. Kdyby bylo skóre ještě vyšší, nemohl by se nikdo divit.

J. Černý [-] - F. Suchánek [-] (46. O. Bašista [-] ) , J. Malý [-] , M. Müller [-] , Z. Hejduk [-] , L. Slezák [-] , D. Brunclík [-] , V. Novák [-] , T. Javorek [-] (46. M. Linhart [-] ) , L. Kalivoda [-] , J. Rak [-]

M. Neveselý [-] - O. Štefančík [-] , J. Flieger [-] , L. Ledvina [-] , T. Jícha [-] - D. Špička [-] , F. Krejčí [-] (50. M. Vnuk [-] ) , J. Žirovnický [-] - R. Valenta [-] - L. Jelo [-] , J. Ojukwu [-]

ŽK: 39. F. Suchánek .
Hráči zápasu: L. Kalivoda , M. Müller , J. Rak .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: SEDLÁČEK Jiří - KUKAL Zdeněk (N), PAĎOUK Martin (N).