26.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2018-2019

--

Čeladná doma opět ztratila body, tentokráte s Polankou

45. P. Miko , 84. R. Bartoš
10

Čeladná doma přivítala Polanku. První vzájemné utkání skončilo vysokou výhrou Polanky.

Hosté dali branku do šatny

Začátek zápasu nezačal zrovna ve velkém tempu. První výraznější šanci zápasu měli domácí až v 17. minutě. Po rohu Váňi zakončoval hlavou Kahánek vedle. O tři minuty později zahrozili hosté po akci Taliána a Gajďoka. Míč se nakonec dostal k Šindlerovi, který však střelou z první trefil před ním stojícího Mika. O minutu na to zakončoval po autu Skřehota a následném prodloužení Bartoše hostující Kaluža. Po skvělém uvolnění mezi obránci ale nezamířil přesně. Ve 33. minutě udělal chybu v rozehrávce na polovině Koutný, rychlý brejk domácích zakončil střelou Moučka, jehož pokus vyrazil Koutný na roh. V úplném závěru zahájil akci hostů Řehulka. Dále se přes Andrýska dostal míč na volného Mika, který přehodil Starečka a poslal hosty do vedení – 0:1. Polanka tak udeřila gólem do šatny.

V závěru výhru pojistil Bartoš

Druhý poločas začali lépe domácí a vyrovnat mohli již v 53. minutě. Po centru Horvátha zakončoval hlavou Kahánek, ale Řehulka jeho pokus, i s pomocí Koutného, zlikvidoval. Hosté zahrozili v 59. minutě, kdy Talián utekl po levé straně, nahrál volnému Mikovi a jeho technická střela skončila nad Starečkovou brankou. Další šanci měli hosté o čtyři minuty později. A opět u toho byl aktivní Mika. Ten si míč vyměnil s Koutným, který našel Šindlera, ale ten v dobré pozici zamířil nad bránu. O další dvě minuty později si narazil Uher se Skřehotem a jeho pokus z první skončil rohem hostů. V 77. minutě prošel Talián po levé straně. Ačkoli mohl sám zakončit, tak nahrál Bartošovi a jeho pokus vyrazil Stareček mimo. V 84. minutě se pak Bartoš dočkal. Po brejku hostí se dostal sám před brankáře a s nabídnutou příležitostí si dokázal poradit – 0:2. Do konce se toho už více nestalo a Polanka, i díky zaváhání prvního Frenštátu, ztrácí na první místo už jen dva body.