25.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

Hráč minulého kola Jakub Juráň rozhodl duel Bystřice p/H se Štítnou nad vláří

5

Do Bystřice pod Hostýnem přijela Štítná nad Vláří, která si v posledním kole vyšlápla na lídra tabulky z Luhačovic. Domácí celek naopak padl ve Skašticích až v poslední minutě. Očekával se tak vyrovnaný duel, což se také potvrdilo. Zápas nakonec rozhodl dvěmi trefami hráč minulého kola Jakub Juráň. Hosté sice Vaculíkem srovnali, ale na body to tentokrát nestačilo.

V první půli padlo po jedné brance na každé straně

Ida Olšová, sekretář Bystřice p. H.: „Úvod patřil domácím, kteří svou převahu vyjádřili už v 11. minutě vedoucí brankou Juráně a následnou vyloženou šancí, kterou Burda neproměnil. Naši hráči se vývojem zápasu uspokojili, přestali tvořit hru a nechali soupeři více prostoru. Hosté toho využili a ve 36. minutě, po naší ztrátě míče ve středu hřiště, vyrovnali z rychlé akce po levé straně Vaculíkem. Ipo změně stran začali lépe domácí. V 56. minutě po rohovém kopu vstřelil aktivní Juráň svou druhou branku – 2:1. Štítná se aktivnější hrou znovu snažila o vyrovnání, otevřela hru, ale gólově se neprosadila. Naši hráči dobře bránili a hlavně v závěru hrozili z rychlých protiútoků, slibná byla především šance Juráně. Už v nadstavení měla Bystřice možnost zvýšit své vedení, ale Krajcar penaltu, nařízenou za ruku hostů v pokutovém území, neproměnil. Těsnou výhrou jsme se dostali v tabulce před družstvo Štítné.“

Domácí Juráň svojí druhou brankou rozhodl

"Začátek utkání v Bystřici pod Hostýnem byl z naší strany opatrný a domácí využili naše zaváhání a šli do vedení., kdy se trefil Jakub Juráň Devět minut, před koncem prvního poločasu dokázal srovnat Vaculík Tomáš. Druhý poločas nám hrubě nevyšel. V 56. minutě padla rozhodující branka po sérii chyb, před naší brankou a autorem  branky byl opět Jakub Juráň. Vyrovnat se nám už nepodařilo a tak necháváme v Bystřici po Hostýnem, všechny body. Napravit nepovedený druhý poločas můžeme už za týden, kdy hostíme na domácím hřišti zachraňující se Boršice", hodnotí duel v Bystřici pod Hostýnem fotbaloví činovnící ze Štítné nad Vláří.

FK Bystřice pod Hostýnem
web Bystřice p/H: Utkání se Štítnou nad Vláří jsme nakonec zvládli a bereme tři body.

TJ Štítná nad Vláří
Luboš Hnilo, asistent trenéra: V první půli se nám ještě dařilo s domácím týmem držet krok, druhá půlka už nám nevyšla podle představ.

D. Juřík [-] - M. Ulrych [-] , J. Burda [-] (80. Š. Bartoň [-] ) , T. Navrátil [-] (46. P. Křížek [-] ) , D. Krajcar [-] , J. Juráň [-] , M. Kušík [-] , P. Železný [-] , M. Tureček [-] , L. Juhas [-] , M. Kubík [-]

P. Krupík [-] - O. Zvoníček [-] (85. P. Machuča [-] ) , J. Liška [-] , V. Chovančík [-] , T. Vaculík [-] , M. Maniš [-] , M. Hnaníček [-] , J. Spáčil [-] , Š. Hrnčiřík [-] , D. Hnilo [-] (65. P. Malaník [-] ) , P. Sloboda [-]

ŽK: 45. D. Krajcar , 78. P. Železný - 22. P. Sloboda .
Hráči zápasu: D. Juřík , J. Juráň - T. Vaculík .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Gloser Jan - KOVÁŘČÍK Dominik, ČÍŽ Roman.