14.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

11. V. Koukal , 25. A. Neuman , 27. V. Koukal , 90. V. Koukal
16

Rantířov v posledním kole schytal debakl v Bohdalově.

Domácí po poločase vedli

Domácí byli lepším týmem, ale ani hosté nepůsobili se spoustou mladých hráčů odevzdaně. Bohdalov však narozdíl od soupeře střílel branky. V 11. minutě se poprvé v zápase trefil Koukal - 1:0. Ve 25. minutě přidal další brankudomácího týmu Aleš Neunam - 2:0. A když o dvě minuty později přidal svoji druhou branku Koukal, tak bylo o výhře domácích jasno - 3:0.

Domácí si vedení pohlídali

Bohdalov ve druhé půli tradičně zvolnil. Hosté se sice snažili, ale naráželi na pevnou obranu domácích. Posledních dvacet minut se ve velkém vedru a za vůně rožněného prasete vyloženě dohrávalo. V poslední minutě se ještě stihl trefit Koukala a zaznamenal hattrick - 4:0.

Sokol Bohdalov
Alois Matějíček: Rantířovským je třeba poděkovat, že přistoupili na předčasný začátek zápasu, hrálo se prakticky v pravé poledne a Bohdalovským za bojovnost a důstojné rozloučení se sezónou. Bohdalov se před nedělními zbývajícími zápasy vyhříval na třetím místě, jenže po vítězství Přibyslavic s týmem Vel.Bíteše B, tam zůstal jen něco málo přes 24 hodin a po kompletním posledním kole, klesl na i tak pěkné konečné čtvrté místo.

R. Velín [-] (88. R. Pokorný [-] ) - A. Fabík [-] , J. Večeřa [-] , P. Neuman [-] , Z. Novotný [-] - A. Neuman [-] , V. Koukal [-] , M. Krčál [-] (70. V. Pokorný [-] ) , T. Doležal [-] - J. Wasserbauer [-] (55. F. Boháček [-] ) , D. Křesťan [-] -