Domácí přetlačili Bolevec a připisují si tři body

Bezbrankový první poločas

V rámci 25. kola KPM se utkaly týmy Vejprnic a Bolevce.

První polovina utkání byla spíše bojovná a nabídla velké množství soubojů.

Šancí však bylo málo a gólmani obou celků, Vavrík s Körnerem, tak byli relativně bez práce.

Druhé dějství patřilo domácím

Do druhých pětačtyřiceti minut nastoupily mnohem lépe Vejprnice a po zásluze šly v 54. minutě do vedení, kdy se prosadil Svoboda.

Obrana Bolevce jen ztěží odolávala útokům domácích a Körner se musel hodně činit. V 70. minutě přišla druhá branka zápasu a opět to byla Slavia, kdo se prosadil. Konkrétně to byl Rauch, který povedenou střelou nedal gólmanovi Bolevce šanci.

Pár minut poté se však dočkali i hosté, zásluhou kapitána Pelnáře a rázem to bylo jen o gól.

Poslední slovo měla ale opět Slavia. Pět minut před koncem zápasu skóroval Paul.

Výsledek 3:1 již vydržel až do konce utkání a domácí, především zásluhou dobré druhé půle, zvítězili.

SK Slavia Vejprnice
Jiří Šámal, trenér domácích: První poločas byl vyrovnaný a hodně bojovný. O půli přišla bouře v kabině, která pomohla a do druhého dějství jsme nastoupili úplně jinak. Podali jsme velmi dobrý kolektivní výkon a po zásluze jsme zvítězili.

J. Vavrík [-] - F. Heindl [-] , L. Rauch [-] (91. M. Hájek [-] ) , L. Rada [-] , A. Kolář [-] (88. D. Král [-] ) , A. Heller [-] (90. F. Krejčí [-] ) , P. Bárta [-] , R. Křen [-] , D. Svoboda [-] , V. Puhlovský [-] , L. Paul [-]

SSC Bolevec
J. Körner [-] - J. Thomayer ml. [-] (83. V. Kalčík [-] ) , M. Soukup [-] , O. Šnaider [-] , P. Winkelhöfer [-] (90. P. Greif [-] ) , J. Fryček [-] (62. T. Lešek [-] ) , M. Zítek [-] (76. M. Vísner [-] ) , J. Kašpar [-] , J. Hibler [-] , D. Humpál [-] , M. Pelnář [-]

ŽK: 34. D. Svoboda , 77. R. Křen - 60. D. Humpál .
Místo: Vejprnice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Lhoták Luděk - FENCL Jakub, DUSPIVA Václav.