21.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

Mýto překvapivě padlo v Nepomuku

24

V tomto zápase byli papírovým favoritem hosté, v Nepomuku se ale nevyhrává snadno a to se tentokráte do puntíku potvrdilo..

Skóre otevřel Kašpar

V prvním poločase byli o něco aktivnější hosté, což se předpokládalo. Bohužel pro ně však jejich útočné snažení končilo téměř pokaždé na hranici vápna soupeře.

Ve 30. minutě se opět potvrdilo pravidlo "nedáš, dostaneš", když se po rychlém brejku prosadil nepomucký Kašpar.

Do kabin se tak šlo za stavu 1:0 pro domácí.

Slavoj odpovědět nedokázal

Druhé dějství nabídlo podobný obraz hry, jako to první. Mýto drželo balón na svých kopačkách, nedokázalo si však vytvořit nějakou výraznější šanci zásluhou velmi dobře hrající obrany domácích.

Nepomuk měl tak paradoxně více gólových příležitostí, především zásluhou rychlých protiútoků po křídlech. Stopku jakýmkoliv snahám o navýšení vedení však nejednou vystavil výborně chytající gólman Vild.

Domácí se stejně nakonec dočkali druhé branky, konkrétně v 61. minutě, kdy vypálil Knapp a jeho střela se zastavila až v síti.

Mýto se nezmohlo ani na snížení a tak padlo podruhé za sebou. Nepomuk si připisuje velice důležité body po výhře 2:0.

TJ Slavoj Mýto
Jan Basl, vedoucí hostí: Zápas se hrál po vápno soupeře, my jsme bohužel nedokázali proměnit naše šance. Soupeř oproti tomu dal vše co měl a zvítězil.