19.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019

--

Velká Losenice si připsala domácí vítězství

27. P. Kamarád (p.) , 29. R. Kasal , 88. P. Kamarád - 3. M. Svoboda , 50. F. Šmerda
26

Po červené kartě dohrávali hosté dvacet minut o deseti, čehož domácí v závěru využili k zisku tří bodů.

Losenice vedla v poločase o branku

Hosté přijeli jen z jedenácti hráči, přesto byli zpočátku lepším týmem. Už ve 3. minutě napálil odražený míč do šibenice domácího J. Kasala hostující M. Svoboda 0:1. I nadále měli hráči Strážku více šancí. Domácí podržel brankář J. Kasal několika zákroky. Od 20. minuty začala Losenice lépe kombinovat, tím dostala hosty pod tlak a během tří minut zápas otočila. Nejprve ve 27. minutě proměnil penáltu P. Kamarád a ve 29. minutě po hezké akci na jeden dotek zakončil R. Kasal. Tím oba týmy do poločasu vystříleli svoje náboje.

Losenice rozhodla dvě minuty před koncem

Ve druhé půli se na hřišti hrála fotbalová holomajzna, ze které vybočil v 50. minutě přímý kop F. Šmerdy, který minulo několik hráčů a míč zapadl k tyči domácí svatyně 2:2. Obě mužstva se snažily strhnout vítězství na svou stranu. Domácím pomohl v 70. minutě hostující F. Šmerda, který se po druhé žluté kartě za hloupé mluvení nechal vyloučit. A tak v 88. minutě poslal dlouhý míč za obranu R. Kasal, tam si zaběhl P. Kamarád a prostřelil brankáře Strážku 3:2. Domácí si závěr zápasu už pohlídali.

TJ Velká Losenice
Miloš Němec: I když nám chybělo několik hráčů základní sestavy, měli jsme toto utkání zvládnout lépe a nečekat až na závěr utkání. Svůj debut si mezi dospělými odbyl mladý M. Hobza a svým výkonem nezklamal. Teď nás čekají těžká utkání s celky z čela tabulky a je třeba se na ně dobře připravit.