15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019

Březí doma porazilo Pohledec

24

Březí v domácím prostředí nezaváhalo a porazilo o dvě branky Pohledec

Březí dvakrát skórovalo

Vstup do jarní sezóny mělo lepší domácí Březí a v 7. minutě Pavel Jelínek poslal svůj celek do vedení. Březí nadále podnikalo nebezpečné akce a jednu takovou využil ve 26. minutě domácí kanonýr David Dostál. Ve zbytku první půle již branka nepadla a tak spokojenější odcházely do šaten domácí.

Pohledec v závěru jen korigoval skóre

Domácí vstoupili do druhé půle raketově a ve 47. minutě jejich kanonýr Dostál přidal svoji druhou branku a Březí vedlo 3:0. Hosté se sice snažili zkorigovat výsledek, ale povedlo se jim to bohužel až na konci zápasu, když v 88. minutě snížil skóre zápasu na 3:1 Ondřej Follprecht. Příští kolo jede Březí do Rožné, Pohledec přivítá Doubravník.

TJ Březí-Březské
Antonín Crha: Dnes jsme získali zasloužené tři body.

TJ Pohledec
Patrik Prchal: Domácí nás překvapili rychle vstřelenou brankou a ve druhém poločase rozhodli další bleskovou brankou. Naše snížení přišlo již bohužel již pozdě. Gratulujeme domácím k zisku tří bodů. My se již těšíme na domácí souboj s Doubravníkem.

D. Urbánek [-] - J. Chlup [-] , J. Gruber [-] (80. Z. Vala [-] ) , R. Šmarda [-] , P. Šimek [-] - A. Crha [-] (42. J. Jobánek [-] ) , T. Habán [-] , S. Tvarůžek [-] (77. P. Lysoněk [-] ) - M. Sysel [-] , J. Jelínek [-] (70. V. Klíma [-] ) , D. Dostál [-]

TJ Pohledec
M. Hájek [-] - O. Follprecht [-] , D. Bártek [-] , J. Starý [-] , L. Muller [-] , L. Rubín [-] , M. Fajmon [-] (73. F. Karmazín [-] ) , L. Novotný [-] (67. P. Prchal [-] ) , M. Skalník [-] , J. Pustina [-] , J. Švanda [-] (60. L. Pejchal [-] )

ŽK: 20. O. Follprecht , 32. D. Bártek , 33. L. Novotný .
Hráči zápasu: D. Dostál .
Počet diváků: 61. Rozhodčí: JUDA Jaroslav - SKALNÍK Petr (N), JELÍNEK Pavel (N).