14.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Sedlice si došla pro tři body už v prvním poločase

21

Dražejov na konci podzimu měl docela formu. I podle tipovačky neměli tipující jasného favorita, nicméně Sedlice potvrdila své postavení v tabulce a zápas rozhodla už v první půli.

Drnek lovil čtyřikrát míč ze sítě

Na podzim Sedlice doma těsně vyhrála, a tak se dalo očekávat, že Dražejov jim to bude chtít na domácím hřišti skoro před stovkou diváků oplatit. Body z domácího prostředí určitě potřebuje. Jenomže první poločas v podání domácích borců byl špatný. Kombinace se nedařila, v soubojích byli domácí pozdě a Sedlice se po gólech Sladkého, Hrubého, Čapka a ke konci poločasu Mikeše dočkala čtyřbrankového vedení jenom za poločas.

V závěru za domácí snížil Poláček

Do druhého poločasu vstoupili hosté s vidinou jasného vítězství a trochu polevili. Netlačili se tolik do útoku a spíše vyčkávali. Dražejov se konečně dostal do nějaké slibné kombinace, ale žádný tlak nebo pokus o zvrat si nevytvořil. Útěchou domácích byla alespoň jediná branka, o kterou se v 87. minutě postaral do odkryté branky Pavel Poláček a stanovil tak konečné skóre 1:4. Dražejov bude mít co zlepšovat, pokud myslí setrvání v soutěži vážně.

V příštím kole Dražejov jede do Cehnic, Sedlice jede opět ven, tentokrát do Mexika (Blaník Strunkovice).

TJ Dražejov
Pavel Poláček, hráč: Naivita, chození, nebojovnost. To vše bylo v sobotu vidět před obědem v sobotu. Hosté dobře posílili a my jsme prospali celý první poločas. Ve druhém, když už měl soupeř nahráno, tak nás nechal chvílemi vynikat a čestný gól na konci zápasu dal Poláček do prázdné branky po našem asi jediném presinku hostujícího gólmana. Hodit za hlavu a hodně rychle se oklepat, jinak první ročník bude problém.