26.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

Bernartice udolaly poslední Milevsko a zakončují sezónu na třetím místě

48. J. Novák , 79. J. Novák - 73. Š. Kutil
14

Milevsko už v závěru sezóny nemohlo nic napravit, ale případnou výhrou proti Bernarticím by jim sebralo třetí místo

První poločas branku nepřinesl

Milevsko už mělo sestup před tímto utkáním jistý a tak se nemuselo hnát za výsledkem. Domácí Bernartice potřebovali k udržení třetího místa soupeře porazit, ten ale zápas nedaroval zadarmo. V prvním poločase jsme příliš fotbalové krásy neviděli. Oba týmy jako by hledaly chuť do hry a proto nám chyběly šance, které by znamenaly vedení jednoho týmu. Jelikož první dějství branku nepřineslo, odcházelo se do kabin za stavu 0:0

Bernartice se ujali vedení

Do druhého poločasu domácí přidali ve své aktivitě a hned se dostali do vedení. Ve 48.minutě se prosadil Jakub Novák a poslal Bernartice do vedení 1:0. Ovšem kdo čekal, že po této brance bude favorit zápasu pokračovat ve střelecké kanonádě, opak byl pravdou. Domácí polevili ze svého tempa a bylo to Milevsko, které si dokázalo vytvořit více příležitostí, jenže mu nevycházela koncovka. Zasloužené vyrovnávací branky se Milevsko dočkalo v 73.minutě zásluhou Šimona Kutila a začínalo se v podstatě od nuly. Bernarticím se i přes nízkou kativitu podařilo v zápětí vrátit vedení na svou stranu, když přidal druhou branku v utkání Jakub Novák a stanovil tak výsledné skóre 2:1. Bernartice si touto výhrou pojistili třetí místo. Naopak pro Milevsko nenastává žádná změna a bylo v této sezóne prvním týmem, který měl jistý sestup.

TJ Sokol Bernartice
Petr Vašíček - trenér: V dnešním utkání nám chyběl pohyb a chuť do hry. Ve druhém poločase jsme v začátku zabrali a dostali se do vedení, jenže pak jsme znovu chodili. Soupeř měl více šancí, ale jeho problémem byla produktivita. Dnešním utkáním jsme splnili povinnost, což bylo vyhrát za tři body a udržet si třetí místo.

T. Fučík [-] - J. Psohlavec [-] , K. Trantina [-] , T. Češka [-] , V. Ťupa [-] (46. P. Mára [-] ) - T. Pěchota [-] (53. J. Růžek [-] ) , P. Brož [-] , D. Smrčina [-] , D. Kukrál [-] - J. Peterka [-] , J. Novák [-] -