Jakub Novák

Číslo hráče3
PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 TJ Sokol Bernartice
2025-2026 FK SDH Vráž
2025-2026 TJ Borovany
2017-2018 TJ Sokol Bernartice
2017-2018 TJ Sokol Bernartice
2014-2015 TJ Sokol Bernartice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | 1.B třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
792 (ø 88,00) 2 (ø 0,22) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:00 Mirotice - Bernartice 1:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
23.08. 17:00 Bernartice - Drahonice 3:3 (2:0) 90 1 1 0 ano
29.08. 13:30 Sousedovice - Bernartice 2:2 (1:0) 72 72 0 0 0 ano
06.09. 17:00 Bernartice - Bělčice 4:2 (1:2) 90 0 0 0 ano
12.09. 10:00 Blatná - Bernartice 2:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
20.09. 16:30 Bernartice - Hradiště 1:2 (0:0) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Sedlice - Bernartice 1:4 (0:3) 90 0 0 0 ano
04.10. 16:00 Bernartice - Albrechtice 3:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Chelčice - Bernartice 2:4 (1:1) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 6 522 (ø 87,00) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 11 968 (ø 88,00) 2 (ø 0,18) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Písek | III. třída sk. A 9 810 (ø 90,00) 6 (ø 0,66) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 25 2242 (ø 89,68) 2 (ø 0,08) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 25 2250 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,24) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 22 1980 (ø 90,00) 5 (ø 0,22) 5 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 20 1745 (ø 87,25) 5 (ø 0,25) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 2 (ø 0,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 13 1158 (ø 89,07) 4 (ø 0,30) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 25 2245 (ø 89,80) 9 (ø 0,36) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,12)
Jihočeský | Písek | III. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 26 2340 (ø 90,00) 11 (ø 0,42) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 23 2070 (ø 90,00) 10 (ø 0,43) 2 (ø 0,08) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 7 630 (ø 90,00) 4 (ø 0,57) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 25 2250 (ø 90,00) 10 (ø 0,40) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,20)
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 6 327 (ø 54,50) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 11 990 (ø 90,00) 2 (ø 0,18) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,18)