21.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2018-2019

31. V. Melka , 38. M. Hlaváč , 69. M. Šipla , 83. M. Hlaváč (p.) - 66. M. Kapusta , 82. M. Kapusta
5

Hráči Malého Boru přivítali na svém hřišti rezervu Mochtína a čekalo se, zda naplní očekávání svých fanoušků a získají 3 body

Velké šance hostů, ale malá efektivita

Domácí tým patří k předním celkům soutěže, ale první dvě velké golové šance měli domácí fotbalisté. V 10. min. po solo úniku mohl otevřít skore Jar. Pretrzelmayer, ale v zakončení selhal, netrefil bránu z výhodné pozice. Do podobného soloprůniku se pak dostal i druhý útočník Matyáš Blahník, ale ani on neskoroval, trefil jen domácího brankáře a to byla škoda, dvoubrankové vedení by se domácímu Mochtínu hodilo.  Rčení nedáš - dostaneš se naplnilo ve 31.minutě, kdy centr z VPK našel u naší brány neobsazeného domácího útočníka V. Melku a ten otevírá skore - 1:0. A o 7.min. později to bylo již 2:0, když střelou z dálky skoruje kpitán M.Boru Milan Hlaváč. Vyrovnaný poločas se šancemi na obou stranách tak vyzněl jasně pro domácí.

Naděje pro hosty utla penalta

Ve II.poločase měl pak Mochtín mírnou převahu, ale vyrovnání se nedočkal. V 66.min. sice snižuje na 2:1 středopolař Matěj Kapusta, když střelou z dálky přehodil domácího golmana, domácí však o pouhé tři minuty později jdou opět do dvoubrankového vedení - skoroval Mir. Šipla. Naději na remizu vykřesal svým kontaktním golem na 3:2 v 82.min. opět náš Matěj Kapusta, ale vše maří o minutu později rozhodčí Lojík, který píská pro domácí ,,vymyšlenou" penaltu za obranný zákrok našeho St. Jarabici, nutno poznamenat, že podle ohlasů z hostující kabiny, se jednalo o více než sporný faul. Tu proměnil kapitán domácích M. Hlaváč, upravuje na konečných 4:2.

TJ Sokol Malý Bor
L. Trubač [-] - M. Šipla [-] , V. Melka [-] (80. M. Kopáček [-] ) , V. Petřík [-] (82. J. Kalčík [-] ) , F. Chodl [-] (67. R. Hlaváč [-] ) , K. Jára [-] , M. Hlaváč [-] , M. Polena [-] , J. Němec [-] , V. Dvořák [-] (18. I. Cotiga [-] ) , M. Sládek [-]

TJ Sokol Mochtín B
P. Kodeš [-] - P. Staněk [-] , S. Jarabica [-] , M. Kapusta [-] , M. Blahník [-] (40. J. Kolář [-] ) , T. Kanta [-] , P. Švátora [-] (24. J. Peleška [-] ) , J. Pretzelmayer [-] , J. Podráský [-] , J. Křivánek [-] , S. Strejc [-]

ŽK: 72. S. Jarabica .
Místo: Malý Bor. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Lojík Václav - KODÝDEK Milan (N), BEJVL Stanislav (N).