22.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

42. T. Hadraba (p.) - 39. J. Čech
13

V zápase o záchranu skončil zápas mezi Hrotovicemi a Radoticemi remízou 1:1

Oba týmy vstřelily po jedné brance

V Hrotovicích se odehrál zápas dvou týmů bojujících o záchranu mezi domácím Sokolem a TJ Družstevníkem Radotice. Hrotovice chtěly navíc odčinit vysokou porážku z Koutů. Na podzim se radovaly z těsné a hubené výhry 1:0 Radotice. Za příjemného fotbalového počasí, přilákalo do místních ochozů zhruba stovku převážně domácích fanoušků. Rozhodčí Karel Chromý přivedl obě mužstva na hrací plochu a mohlo se začít hrát toto veledůležité utkání. Důležitý zapas, ve kterém oba týmy potřebovaly získat body začal mírnou převahou domácích. Ti si vytvořili pár slibných šancí, které ale nedokázali proměnit. Naopak na druhé straně hosté ve 39. minutě po chybě domácí obrany vybojovali rohový kop a otevřeli zásluhou Jana Čecha skóre na 0:1. O 3 minuty později byla nařízena penalta za faul na domácího hráče, tu Tomáš Hadraba proměnil a srovnal na 1:1. Závěr poločasu tak přinesl asi nejzajímavější pasáž zápasu. Před aktéry toho špílu zabývala sehrát ještě jedna půlka, ve které se mohlo stát všelicos. Výsledek prvního poločasu tak zatím vyhovoval spíše hostům z Radotic.

Ve druhé půli již žádný gól nepadl

Ve druhé půlce se již skóre i přes některé šance obou týmů nezměnilo. Zásluhu na tom měli samozřejmě i brankáři, a to jak domácí Jan Virgl,ttak i hostující Miroslav Klíma. Takže oba týmy si že zápasu nakonec odnesly po jednom bodů, že kterého se radovali hosté z Radotic .

Sokol Hrotovice
Hlavnička Jiří: Důležitý zapas, ve kterém oba týmy potřebovaly získat body začal mírnou převahou domácích. Ti si vytvořili pár slibných šancí, které ale nedokázali proměnit. Ve druhé půlce se už skóre 1:1 nezměnilo,

J. Virgl [-] - J. Dufek [-] , F. Pekárek [-] , M. Pachr [-] , L. Dvořák [-] - J. Kučera [-] , M. Pitor [-] , D. Denemarek [-] , Z. Kovář [-] (56. P. Hadraba [-] ) - T. Hadraba [-] - F. Strohmer [-]