19.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Kouty B smírně s Okříšky B

14

Okříšky B se dočkaly bodového zisku v Koutech, kde s tamním rezervnímu týmem zremizovaly 2:2

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Na  půdu Koutů přijely fotbalisté Okříšek B  které nezvládl domácí zápas, když podlehly Opatovu 2:1.Na podzim se radovaly z výhry Okříšky B po  výhře 5:2. Koutecká rezerva v rámci 19. kola přivítala na domácí půdě soupeře Okříšky B. Tradiční derby a vzájemná rivalita obou týmů slibovala pěkný fotbal s cílem upevnit si pozici na předních příčkách tabulky. Utkání začali lépe domácí, když v 9. minutě hostující obraně utekl Koutecký Štěpán (1:0). Hra se odvíjela především ve středu hřiště. Oba týmy z těchto pozic zakládali rychlé brejky, ale oporou obou týmů byli brankáři. Do poločasu se však podařilo hru srovnat, kdy ve 41. minutě překobal domácího brankáře hostující Filip Koreš (1:1).

Hosté v závěru vyrovnali

Druhý poločas začali lépe opět domácí, když hostující obraně opět utekl Koutecký Štěpán Janíček (2:1). Koutečtí tento příznivý výsledek mohli pojistit v 80. minutě, kdy měli možnost pokutového kopu. Domácí Aleš Dočekal však netrefil branku. V 87. minutě kopali hosté přímí kop a při této situaci domácí Tomáš Pačinek zasáhl ve vápně míč rukou. Při následně nařízené penaltě se nemýlil hostující Michal Zeman (2:2).

SK Kouty B
Smejkal Michal, hrající asistent: V dnešním derby jsme chtěli urvat všechny 3 body. Vývoj utkání byl pro nás příznivý, ale nezvládli jsme závěr, takže dělba bodů je spravedlivá.