17.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

--

Šebkovice si poradily s Třebíčí

17

Rezerva Třebíče kladla odpor celý první poločas. Po pauze však dvakrát inkasovala.

V první půli branka nepadla

První poločas byl oboustranně bojovný, náznaky slibných šancí končily vždy na pozorných obranách obou mužstev. Plynulost hry narušila potyčka ve 34.minutě, kdy se nakonec červenalo na obou stranách. Až v samotném závěru měl na hlavě gól domácí Prokeš, ale byl v záklonu a branku tak těsně minul.

Domácí po pauze rozhodli

Chuť si ale spravil krátce po změně stran, kdy dostal míč do šestnáctky od Kotačky, obešel obránce a obstřelil golmana - 1:0 pro domácí. Hosté ve druhém poločase už nepůsobili tak houževnatě jako v první půli, což se jim s přibývajícím časem nevyplatilo, v 79.minutě se ocitl sám před brankářem šebkovický Kotačka a ten nasměroval míč podruhé do třebíčské sítě. Závěr poločasu si Šebkovice hlídaly, největší šanci hostů hasily v samotném závěru těsně před brankou na poslední chvíli. Do jarní části tak vstoupily třetí nulou v řadě.