18.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Týnské béčko se dál trápí, doma podlehlo Mokrému

85. J. Brom , 90. D. Maruška - 44. J. Zevl , 51. P. Houska , 65. P. Houska , 67. P. Houska , 72. P. Štumbauer
18

Týn nad Vltavou – Zpočátku to na brankové hody moc nevypadalo, po první půli odcházeli hosté do kabin s hubeným vedením 1:0. Vše se však změnilo ve druhém poločase, kdy Mokré svému soupeři odskočili na rozdíl pěti branek. Olympie sice v závěru dokázala dvěma zásahy snížit, ale moc důvodů ke spokojenosti neměla.

FK Olympie Týn nad Vltavou B
Jaroslav Brom (hráč): Po povedeném utkání v Hrdějovicích, kdy jsme se i díky výpomoci pendlů odlepili ze dna tabulky, jsme se těšili na zápas s Mokrým. Přestože na podzim jsme inkasovali v Mokrém osmičku, věřili jsme si v domácím prostředí na vítězství. Sestava byla solidní, celkem se nám podařil vstup do zápasu a kdyby Vlasta Švík uměl levou střílet tak dobře jako moderovat kvízy, vedli bychom v první minutě 1:0. Musím říct, že by mě během první půle nenapadlo, že bychom mohli odejít zostuzeni bůrem. Bohužel hosté se trefili z dálky gólem do šatny a už jsme se vezli. Na začátku druhé půle přišla po standardce druhá branka a totálně jsme se rozložili. Útočník Mokrého Houska si s naší obranou dělal, co chtěl, a najednou jsme tekli 0:5. Absolutní fiasko nezmírnily ani dva naše góly v samém závěru. Zasloužili bychom si pořádně vypískat. Místo toho naši diváci na "vantu" vtipkovali, že jediná cesta, jak se vyhnout ostudným debaklům, je zrušení béčka. Podnět k zamyšlení, budeme to analyzovat.

M. Kubík [-] - M. Procházka [-] , L. Pavlovič [-] , V. Švík [-] , J. Brom [-] , D. Maruška [-] , K. Klein [-] , J. Vanda [-] , L. Lagron [-] , M. Machálek [-] , J. Klička [-]

TJ Mokré
M. Vaňas [-] - T. Balík [-] , J. Zevl [-] , M. Baloun [-] , P. Dvořák [-] , P. Houska [-] , V. Voleman [-] , Z. Szendrei [-] , M. Kössl [-] , P. Štumbauer [-] , R. Beneda [-]

ŽK: 24. L. Pavlovič , 50. L. Lagron , 52. J. Klička , 73. J. Vanda - 44. J. Zevl .
Hráči zápasu: P. Houska .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: Škuthan Jaroslav st. - KLIČKA Martin (N), MATĚJKA Zdeněk (N).