25.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

--

Vykáň dostala doma bůra od Nespek

7. M. Burian (p.) , 11. M. Kučaba , 40. M. Klauz , 53. L. Maršoun , 70. Š. Hamajda
9

Vykáň - Trápění Vykáně nebere konce, body nezískala ani v domácím zápasy s Nespeky, které si navíc s chutí zastřílely.

Tříbrankové vedení Nespek

V 7. minutě přišla chyba domácích, ze které vyplynul faul a možnost penalty pro hosty. Tu proměnil Burian - 0:1. O čtyři minuty později se navíc trefil i Kučaba a bylo to již o dva góly - 0:2.

Pět minut před koncem poločasu přidali Nespečtí ještě jednu branku, když celou akci zakončil přesně Klauz - 0:3.

Nespeky přidaly další dva góly

Hra Vykáně se zlepšila, ale gól nepřicházel. navíc i v té největší tutovce z malého vápna přišlo překopnutí branky. V 53. minutě se trefil Maršoun - 0:4. Poslední slovo si vzal v 70. minutě Hamajda a uzavřel skóre - 0:5.

FK Čechie Vykáň
Ladislav Drbohlav, trenér: "Gól jsme dostali hrozně brzy, navíc po naší chybě. Do konce poločasu jsme pak inkasovali ještě dvakrát. Hráli jsme špatně. Neuhlídali jsme hlavně naší pravou stranu, kde byl hbitý hráč a to byl problém. Z této strany prakticky padly všechny góly v prvním poločase. Ve druhé půli se naše hra zlepšila, ale i z nejvyloženějších šancí nejsme schopni dát góly. I když jsme se vyrovnali hrou, soupeři jsme na čtyři branky nahráli sami. Nespeky byly lepší a vítězství si zasloužily."

T. Kruliš [-] - D. Kramář [-] , A. Janda [-] , M. Pavelčák [-] , L. Mráz [-] , M. Cimpl [-] , J. Dalekorej [-] , M. Kasík [-] , P. Vostárek [-] , M. Lesyk [-] , F. Říha [-]