23.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

10. J. Trnka (p.) , 47. J. Kapek , 85. M. Kaválek , 86. M. Kaválek - 38. M. Tomanec , 44. M. Tomanec
7

Nové Strašecí - Pro fotbalisty domácího celku je každý zápas velmi důležitý vzhledem k vytoužené záchraně. Novostrašečtí porazili Hvozdnici a získali velmi důležité tři body.

Domácí vedli, ale Tomanec otočil skóre

Lepší start do utkání si domácí nemohli ani přát. v 10. minutě byl faulován ve vápně Svoboda a Trnka se z penalty nemýlil - 1:0. Domácí fotbalistům dělal největší problémy Tomanec, který měl několik šancí na vstřelení gólu, ale zastřeloval se.

Ve 38. minutě už se Tomanec dočkal a srovnal - 1:1. Tentýž hráč dokonce ve 44. minutě otočil skóre pro hosty - 1:2.

Kaválek režíroval obrat domácích

I úvod druhého poločasu vyšel lépe Strašecí. Ve 47. minutě centroval Kaválek a míč usměrnil za zády brankáře Kapek - 2:2. V další šanci se ocitl sám Kaválek, ale v pádu branku Hubínka přestřelil a Svoboda pálil jen těsně vedle.

kaválek se přeci jen gólu dočkal a to v 85. minutě, když se trefil parádně z pětadvaceti metrů - 3:2. Hned o minutu později předvedl parádní sólo přes polovinu hřiště L. Mrázek a připravil míč pro Kaválka, který dal výsledku definitivní podobu - 4:2.

TJ Sokol Nové Strašecí
Lukáš Beneš: "Byli jsme od začátku lepším týmem, ale to vydrželo jen dvacet minut. Poté jsem se přizpůsobili hře Hvozdnice, kde hraje ovšem výborný Třešňák a měli jsme problém, z čehož pramenilo, že jsme v poločase prohrávali 1:2. Ve druhé půli jsme dali rychle vyrovnávací gól, byli i lepší na míči a měli několik šancí. Pak to naštěstí trefil Kavas a minutu na to dal další gól, když mu pozici připravil Lukáš Mrázek."

M. Klíma [-] - M. Hartman [-] , L. Mrázek [-] , M. Kaválek [-] , L. Beneš [-] (84. J. Mrázek [-] ) , J. Trégr [-] , M. Erba [-] , P. Svoboda [-] , J. Kapek [-] , J. Trnka [-] , J. Elsnic [-]