25. D. Šerý - 63. J. Hloch
9

Domácí po půli vedli, ale hosté nakonec srovnali.

Domácí po půli vedli

V první půli byli více na míči domácí hráči. První velkou šanci však měli hosté, když Konečný postupoval z boku na Kříže, ale gól nedal. V 25. minutě se k centru odhodlal Málek. Svoboda v šanci míč netrefil, ale pozorný Šerý jej uklidil do sítě - 1:0. Další branka v prvním dějství nepadla. Za těsného vedení šli tak domácí do kabin.

Hosté po pauze srovnali

Po hodině hry předvedl obrovskou chybu Alt, který se pustil do nesmyslných kliček na hranici svého velkého vápna, o míč jej obral Hloch a srovnal - 1:1. Domácím mohl tři body zajistit v 80. minutě Tomovič, ale jeho střela skončila jen na tyči Fibingrovi branky. Hostě v samotném závěru neproměnili penaltu.

Humpolec jede v dalším kole do Havlíčkova Brodu. Břeclav hostí Lanžhot.

AFC Humpolec
Ján Kubík (trenér): Jsem naštvaný. V první půli jsme měli dát tři branky a bylo po zápase. Pak jsme zbytečně chybovali a posadili jsme soupeře na koně. Bod máme jen díky Křížovi, který v závěru chytil penaltu.

T. Kříž [-] - L. Havel [-] (72. M. Havel [-] ) , O. Svoboda [-] , J. Pešek [-] , Š. Zástěra [-] (86. R. Dalík [-] ) , T. Kopic [-] (59. R. Nermut [-] ) , J. Málek [-] , O. Tomovič [-] , D. Maršík [-] , D. Šerý [-] , D. Alt [-]