--

16

Po dvou slepených brankách v první půli další nepadla a body se dělily.

Po půli nerozhodně

Domácí šetřili některé opory a dali šanci mladým hráčům. Domácím totiž chyběli Bednář, Ordoš, Urbančok a Jakubov. V zápase s Polnou se navíc zranil Přerovský. Ve prvním poločase padli dvě branky v krátkém časovém úseku. Ve 23. minutě se dostal do brejku Tulaydan, chytře si narazil míč s Traorem, obešel Konráda a otevřel skóre - 1:0. Hosté záhy srovnali. Hned po rozehrání Rod našel na pravé straně volného Voráče, kterého nepokryl Němec, a ten prudkou střelou na zadní tyč srovnal - 1:1. Ve zbytku prvního poločasu už další branka nepadla.

Po přestávce branka nepadla

Ve druhém poločase další branka nepadla. Domácí měli míč více na kopačkách, ale chyběla jim přesnější finální přihrávka. Hosté poctivě bránili a nakonec si odvezli cenný bod. Nakonec mohli i vyhrát, ale Válek ani Kavka své solidní šance v branku nezužitkovali.

Blansko jede v dalším kole do Břeclavi. Polná hraje doma s Humpolcem.

FK Blansko
Zbyněk Zbořil (trenér): Pro mladé kluky to byla velice dobrá zkušenost. Po vedoucí brance jsme po velké chybě inkasovali. Chyběla nám větší kvalita ve finální fázi.

Slavoj Polná
Michal Lovětínský (trenér): Bylo důležité, že jsme rychle vyrovnali. Ve druhé půli měli domácí převahu, ale bez šancí. My jsme měli dvě. Kluky musím pochválit, protože jsme se soupeři vyrovnali i herně.