Břeclav loupila ve Ždírci

17

Domácí zaskočila branka v první minutě a proti obraně hostů se neprosadili.

Hosté po poločase vedli

Domácím nevyšel vstup do utkání. Hned v úvodní minutě totiž ztratili míč špatnou rozehrávkou. Křižný balkón doputoval až k Hlochovi a ten krásnou ránou otevřel skóre - 0:1. Domácí se sice snažili, ale naráželi na dobře organizovanou obrana hostí, která je do šancí takřka nepouštěla. Další branka tak v prvním poločase nepadla.

Hosté si vedení pohlídali

Ve druhém poločase domácí přiložili pod kotel a soupeře zmáčkli. Ždírečtí se začali vytvářet i šance, ale Pelikán, který šel sám na Fibingra jeho bránu přestřelil. Blízko gólu byl Novotný, ale trefil jen břevno. V dalších dvou šancích Pelikána vychytal hostující gólman. Domácí hráli v zvěru na velké riziko a v 87. minztě za to byli potrestáni, když centr z levé strany uklidil do prázdné brány domácího celku Matěj Wallisch - 0:2.

Ždírec jede v dalším kole do Havlíčkova Brodu. Břeclav hostí Polnou.

TATRAN Ždírec nad Doubravou
Martin Slavík (trenér): Brzy jsme inkasovali. Pak jsme měli převahu, ale nedařilo se nám v koncovce. Za druhý poločas nemám klukům co vytknout.

A. Bílek [-] - M. Slavík [-] (65. L. Mrázek [-] ) , P. Novotný [-] , J. Málek [-] , P. Pátek [-] (46. P. Jeníček [-] ) , P. Klimeš [-] , J. Novotný [-] , J. Fikar [-] , K. Štukhejl [-] (59. L. Malínský [-] ) , J. Veselský [-] , D. Pelikán [-]