4.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

5. P. Ungr , 31. P. Ungr , 66. S. Badarau
6

Tlustice zvládla vyhrát i pátý zápas v přeboru a nadále si drží první příčku.

Pavel Ungr dal dva góly

První Tlustice měla před zápasem jasný cíl, a to brát tři body proti Komárovu B, kterému se moc nedaří. Pro někoho je Tlustice překvapením této sezóny, ale právě domácí šli už v 5. minutě do vedení Pavlem Ungrem. Stejný hráč se trefil i ve 31. minutě a stanovil poločasové skóre na 2:0.

Domácí svedení ještě navýšili

Druhý poločas začala Tlustice opatrněji, ale stále byla lepším týmem a ukázala proč jí patří první místo. V 66. minutě se ještě po sedmi minutách na hřišti prosadil Badarou Stefan-Aurel – 3:0. Poté již bylo po zápase, domácí si připisují zasloužené další tři body.

V dalším kole Tlustice jede do Trubína. Komárov B vyzve doma Neumětely.