5.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2018-2019

--

--

Hattrick Štěpánka znamenal vítězství Suchdola

23

Suchdol si po minulé porážce v Lomnici doma spravil chuť a vyhrál 3:0 nad Slavonicemi

Vyrovnaný poločas

Prvních třicet minut bylo velice vyrovnaných a zápas se hrál víceméně na polovině hřiště. Což se změnilo ve 34.minutě, když se ve vápně dostal ke střele Lukáš Štěpánek, který poslal svou střelu do pravého horního rohu branky a Suchdol poslal do vedení 1:0. Po inkasované brance se Slavonice dostali do dvou příležitostí, ale ani jedna neskončila gólem. A tak si do kabin si Suchdol odnesl těsné vedení 1:0.

Štěpánek dovršil hattrick

Suchdol ve druhém poločase převzal iniciativu a začal si vytvářet další šance. V 67.minutě se po skrumáži kolem velkého vápna dostal k zakončení opět Štěpánek a poslal Suchdol do dvou brankového vedení. Slavonice měli obrovskou šanci, kterou zlikvidoval skvělým zákrokem Michal Rácik. V 80.minutě zkompletoval svůj střelecký účet Štěpánek, když po pěkném centru ze strany dokázal prosadit hlavou a hattrick byl na světě. Do konce utkání už se více nestalo a Suchdol doma zvítězil 3:0.

Sokol Suchdol nad Lužnicí
Pavel Špale (kapitán): Zápas jsme nezačali nejlíp a dá se říct, že půlku prvního poločasu jsme spíš odchodili. Hrálo se převážně uprostřed hřiště. Kolem 30. minuty se ve vápně uvolnil Lukáš Štěpánek a střelou do pravého horního rohu dal na 1-0. Místo našeho uklidnění ale přišly dvě hodně slibné šance Slavonic. Jedna z toho tutová, kdy dobíhající hráč na malém vápně netrefil míč. V poločase jsme si vyříkali spoustu věcí a bylo to znát. Celý druhý poločas jsme byli lepší. Po skrumáži na kraji velkého vápna se znovu uvolnil Štěpánek a střelou na zadní tyč zvýšil na dva nula. Slavonice si během druhého poločasu vytvořili jednu velkou šanci, kterou hezkým zákrokem zlikvidoval Michal Rácik. V 80. minutě po pěkné kombinaci na kraji hřiště našel přesný centr čelo Štěpánka, který tak zkompletovat hattrick a definitivně rozhodl zápas.

M. Rácik [-] - D. Míka [-] , D. Čáp [-] - J. Heřman [-] , P. Špale [-] , Š. Kubašta [-] (87. D. Kreim [-] ) - L. Štěpánek [-] (83. D. Trmal [-] ) - L. Kuchyňka [-] , J. Záruba [-] , M. Heřman [-] , R. Arenberger [-]