13.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019

--

Hlavnice otočila zápas

25. J. Novák , 39. P. Kriebel , 49. J. Novák - 34. D. Liška , 60. D. Klein , 62. P. Wolf , 83. J. Kaván
24

Služovice vedly na začátku poločasu o dvě branky, ale Hlavnici se podařilo skóre obrátit.

Služovice vedly

Služovice neudržely dvoubrankový náskok s Hlavnicí. V úvodu střetnutí byla nebezpečnější Hlavnice a ohrožovala domácí branku sřelami Ochrany, Lišky, Kleina a Wolfa. Ve 25. minutě se ale domácí ujali vedení po centru Martina Kremsera Novákem, který zametl nekompromisně míč do sítě – 1:0.Služovice mohly skóre navýšit, ale Vladan Ciminga pálil mimo tři tyče. Hlavnice srovnala po krásné souhře Pasterňáka s Liškou, který zavěsil balon do kysně – 1:1. V 36. minutě nezužitkoval Skaliňski samostatný nájezd, když udělal kličku brankáři Kirschnerovi, ale další klička na obránce už mu nevyšla. V 39. minutě napřáhl z trestného kopu ze čtyřiceti metrů Kriebel a míč i s přispěním mokrého terénu zaplul do brány – 2:1. V závěru poločasu pálil služovický Novák jen doprostřed branky.

Hlavnice otočila

Zkraje druhého poločasu propadl míč po sérii odrazu k Novákovi, který si už věděl rady – 3:1. Hlavnicd přeřadila ny vyšší obrátky a po hodině hry strčil nohu do standardky Klein a se štastím snížil na 3:2. V 62. minutě dostal balon do úniku Wolf, který se štěstím prostřelil Banetku – 3:3. Pak se zastřelovali Kaván s Bulandou. Deset minut před koncem propadl míč k Čípovi, ale brankář Kirschner jeho střelu vytěsnil konečky prstů. V 83. minutě zahrával standardku Pasterňák a Kaván hlavou nedal Banetkovi šanci – 3:4. V emotivním závěru po vyloučení dvou hostujících hráčů (Dominik Lukáš a Liška) mohl srovnat z penalty, která byla nařízena za ruku Martinčeka, Číp, ale míč poslal nad bránu. Hlavnici se tři body podařilo udržet.

TJ Sokol Služovice
Petr Pardy (vedoucí týmu): Zápasu by více slušela remíza. Po půli jsme vedli 2:1, a zkraje druhé půle jsme zvýšili na 3:1. Hosté pak zabrali a dvěma slepenýma góly vyrovnali. Těsně před koncem nám dali vítězný gól a my jsme náš zmar zakončili neproměněnou penaltou.

Družba Hlavnice
David Nowický (trenér): Byli jsme myslím, lepším týmem, góly jsme si nechali dát po vlastních chybách. Nakonec se nám to podařilo otočit a v závěru už jsme to ukopali, i přes dvě červené karty, co jsme dostali. Přestáli jsme i jejich penaltu.

L. Banetka [-] - J. Knura [-] (73. M. Wójcicki [-] ) , P. Kriebel [-] , M. Kremser [-] , R. Tománek [-] - M. Nowický [-] , J. Novák [-] , M. Číp [-] , A. Lasák [-] - P. Skaliňski [-] , V. Ciminga [-] -

L. Kirschner [-] - P. Jaksch [-] (46. M. Bulanda [-] ) , P. Martinček [-] , P. Wolf [-] (74. L. Lodňánek [-] ) , J. Kaván [-] , D. Haas [-] , Z. Vrána [-] , D. Ochrana [-] , D. Liška [-] , O. Pasterňák [-] , D. Klein [-] (80. D. Lukáš [-] )

ŽK: 67. M. Kremser , 90. A. Lasák - 81. L. Lodňánek . ČK: 85. D. Lukáš , 88. D. Liška .
Hráči zápasu: R. Tománek - O. Pasterňák , D. Liška .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: KOPPERBERG Michal - PRASEK Beno, BUKOVSKÝ Josef.