13.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019

V zápase posledních týmu vyhrály Těškovice

24

Těškovice o své výhře rozhodly po pauze dvěma góly.

Bezbrankový poločas

Zápas celků z konce tabulky přinesl plný bodový zisk domácím Těškovicím. Byl to bojovný a místy vyrovnaný zápas, ale domácí si přeci jen vytvořili více brankových příležitostí. Aktivněji začala domácí družina, ale zakončení Jakuba Krayzela a Jedličky v bráně neskončilo. Pak se dvakrát za obranu dostal aktivně hrající Vavrečka, ale z tohoto mráčku nezapršelo. Kobeřice zahrozily střelou, ale gólman Lazecký byl na místě. Ve 28.min. se nešťastně zranil hostující útočník Mrva (kotník) a byl převezen do nemocnice. Do konce poločasu „zazdil“ jasnou TUTOVKU Vavrečka, a hosté po trestném kopu hlavičkovali těsně nad Lazeckého branku. Poločas tedy končí bez branek.

Těškovice daly dva góly

Po pauze se už domácí družina dokázala gólově prosadit. V 54. minutě zahrával rohový kop Vladimír Šenk a Jan Šenk svou slabší pravačkou otevřel šťastně gólový účet – 1:0. V 62. minutě stál na konci kombinační akce dvojice Vavrečka a Vladimír Šenk Jakub Krayzel, který v pohodě zakončil do odkryté branky – 2:0. Kobeřice na tento vývoj zareagovaly jedovatou střelou Malchárka a pak střelou Rycky, která mířila nad branku. Na druhé střely střely z kopaček Vladimíra Šenka, Vavrečky a Matěje Krayzla končí vedle branky hostů. V samém závěru mohl ještě vedení pojistit Vavrečka, ale jeho hlavička zatřásla jen brankovou konstrukcí. Mrzet to domácí už nemuselo, protože cenné tři body zůstaly v Těškovicích.

TJ Sokol Těškovice
Martin Šenk (vedoucí týmu): Bojovné, místy vyrovnané, ale hlavně férové utkání z obou stran, ve kterém jsme si vytvořili více brankových šancí a zaslouženě zvítězili. Díky skalním fanouškům za výraznou hlasivkovou podporu i při tomto podzimním sychravém počasí. P.S. Hráči z Těškovice přejí zraněnému protihráči brzké uzdravení.

TJ Sokol Kobeřice B
Lukáš Rycka (hráč): První poločas byl vyrovnaný, i když domácí měli více šancí než my. Ve druhém po našich chybách dali dva góly a vyhráli.

R. Lazecký [-] - J. Solnický [-] , V. Šenk [-] , V. Vavrečka [-] , J. Šenk [-] , P. Jedlička [-] , D. Illík [-] , L. Brož [-] , J. Krayzel [-] (81. D. Sýkora [-] ) , J. Lasák [-] , D. Juchelka [-] (65. M. Krayzel [-] )

P. Schlischka [-] - S. Švančar [-] , D. Mrva [-] (28. L. Rycka [-] ) , M. Chudík [-] , D. Petroš [-] , L. Janík [-] , V. Malchárek [-] , J. Bečica [-] (68. P. Ullrich [-] ) , J. Otlík [-] , R. Hahn [-] , R. Gargoš [-]

Hráči zápasu: V. Vavrečka - P. Schlischka .
Počet diváků: 58. Rozhodčí: HRUBÝ Václav - LAZECKÝ Přemysl (N), JANÍK David (N).