8.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Jakartovice vydřely výhru

26

Jakartovice se ujaly vedení na konci poločasu. Výhru pojistily čtvrthodiny před koncem.

Heinzke poslal hosty do vedení

V nedělním zápase si pozvala trápící se Píšť na svůj trávník rozjeté Jakartovice. Domácí postavili na stopera Palkoviče, který po celý zápas znepříjemňoval život kanonýru Urbanovi. V první dějství se hrála vyrovnaná partie, která se přelévala od šestnáctky k šestnáctce s minimem šancí na obou stranách. Po deseti minutách zatáhl jakartovický Sváček balon, a našel ve vápně Urbana, jehož pokus vyrazil brankář Harabiš mimo tři tyče. V dalším průběhu se hrála partie plná nepřesností. Až v poslední minutě poločasu rozehrál rychle Matyáš trestný kop na Sváčka, jehož přihrávku poslal z první k tyči Heinzke a brankář Harabiš byl krátký – 0:1.

Urban potvrdil tři body

Začátek druhé půle patřil domácí Píšti. Nejdříve selhal metr před gólmanem Janechem Pawlenka. O chvíli později vystřelil tentýž hráč z boku a Janech opět skvělým zákrokem míč vytěsnil a podržel tak naděje Jakartovic. Posledních dvacet minut patřilo hostům. Nejdříve dlouhý aut Baráta neuklidil do sítě Urban, když zamířil těsně vedle domácí tyčky. Čtvrthodiny před koncem po dlouhém pasu Baráta složil Urban úspěšně reparát a zkušeně proměnil samostatný nájezd a pečetil výhru Jakartovic – 0:2. Pak se už zápas jenom dohrával. Hra byla kouskovaná kvůli střídaním a zraněním. Jakartovice si už tři body nenechaly vzít.

TJ Slavia Píšť
Patrik Moric (kapitán): Zápas to byl vyrovnaný. Na rozdíl od nás ale dokázaly Jakartovice své příležitosti proměnit a připsat si tři body.

FK Jakartovice
Josef Martinka (trenér): Z naší strany to byl špatný výkon, z jejich ještě špatnější. bylo i málo šancí. My jsme si připsali utrápené tři body.

M. Harabiš [-] - T. Blahut [-] (47. M. Pawlenka [-] ) , A. Zulfijaj [-] , J. Krop [-] , J. Jac [-] , K. Palkovič [-] , P. Moric [-] , K. Moric [-] (70. A. Foitzik [-] ) , J. Sabal [-] , O. Zug [-] , J. Rzidký [-]

M. Janech [-] - Z. Franek [-] , L. Martinka [-] , V. Jančura [-] , R. Mička [-] (84. P. Němec [-] ) , D. Filip [-] , R. Holub [-] (50. J. Barát [-] ) , T. Matyáš [-] , R. Urban [-] , M. Sváček [-] (87. T. Bartoš [-] ) , P. Heinzke [-]

ŽK: 61. J. Rzidký , 69. O. Zug - 18. M. Sváček , 84. D. Filip .
Hráči zápasu: Z. Franek , M. Janech , T. Matyáš .
Počet diváků: 56. Rozhodčí: KANIA Jaroslav - PAVELEK Karel, KOMÁREK Milan.