8.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Soupeři se rozešli smírně

26

Litultovice se ujaly vedení čtvrthodiny před koncem. Březová vyrovnala za pět minut.

Bezbrankový poločas

V prvním dějství bojovného zápasu začaly aktivněji Litultovice, ale jejich snaha velmi dlouho končila před vápnem hostů, kteří před nim vystavěli dlouho nepropustnou hráz. V první příležitosti se zjevil po nahrávce Doležala Chovanec, ale tváři v tvář brankáři Hromadovi překopl hostující branku. V závěru poločasu ohrozil hostující branku z přímého kopu domácí kapitán Tengler, ale brankář Hromada jeho pokus vyškrábl ven. Březová si v prvním poločase nevypracovala žádnou velkou šanci. Měla jen pár náznaku. Poločas tak skončil bezbrankovým stavem.

Oba soupeři dali po gólu

Ve druhé půli začala aktivněji hostující Březová. Po hodině hry orazítkoval z přímého kopu ze strany tyčku hostující Martin Šuhajík. Pak se k zakončení dostal po rohovém kopu opět Martin Šujaík, ale jeho volej skončil mimo tři tyče. Do vedení se dostaly nakonec Litultovice čtvrthodinu před koncem, když se po rohovém kopu hostí odrazil míč až k Adamčíkovi, který obelstil obránce, a dokázal pokořit brankáře Hromadu. Březová vyrovnala za pět minut, když byl před vápnemfaulován kapitán Šustek, a z trestného kopu Martin Šuhajík poslal balon do břevna, a od něj se odrazil od brankáře Toporčáka do kasy – 1:1. V závěru mohl rozhodnut o třech bodech pro hosty Lumír Lyčka, ale přeloboval brankáře i s brankou.

TJ Sokol Litultovice
Jan Tengler (kapitán): Do zápasu jsme myslím vstoupili lépe než hosté, nicméně jsme si, až na pár výjimek, nevypracovali téměř žádné vyložené gólovky. Hrálo se bojovné na obou stranách, a to téměř celých 90 minut. Začátek druhé půle patřil hostům, poté se hra vyrovnala. Celkově lze říci, že zápasu remíza slušela.

TJ Vítěz Březová
David Řehulka (hráč): Domácí, i když jsou vepředu tabulky, tak nás nepřehrávali. V první půli jsme žádnou šanci neměli. Ve druhé jsme měli už asi tři šance. Z jedné jsme dali branku. Zápas to byl bojovný, a remíza je zasloužená.

V. Toporčák [-] - V. Chovanec [-] , O. Minarčík [-] , Š. Šťavík [-] (71. L. Hlub [-] ) , P. Fiala [-] , M. Šeuer [-] , O. Haas [-] , J. Čermín [-] (86. D. Novák [-] ) , O. Adamčík [-] , J. Tengler [-] , O. Doležel [-]

J. Hromada [-] - D. Řehulka [-] , T. Křenek [-] , M. Šustek [-] , L. Lyčka [-] , M. Šuhajík [-] , J. Kostera [-] , D. Sommer [-] , P. Cihlář [-] , P. Cihlář [-] , I. Lyčka [-]

Hráči zápasu: O. Adamčík - M. Šuhajík .
Počet diváků: 88. Rozhodčí: LUDVÍK Radim - VRBA Martin, BUKOVSKÝ Josef.