8.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019

Stěbořice o výhře rozhodly v úvodní dvacetiminutovce

26

Stěbořice daly hned v úvodu dva góly a své vedení dokázaly udržet.

Stěbořice vedly o dvě branky

Stěbořice v prvním poločase jednoznačně přehrávaly a převyšovaly nováčka z Těškovic úplně ve všech směrech. Už ve 4. minutě přehodil Jakub Fiedler brankáře Lazeckého i s brankou. O pět minut později se na roh Kokeše nejvýše vyšrouboval Martin Fiedler a hlavou otevřel účet utkání – 1:0. Těškovice odpověděly po nahrávce Solnického střelou Jedličky, kterou gólman Losert vytěsnil V 19. minutě předložil Graca balon před prázdnou branku a Vavrečka neměl žádný problém ho dopravit do sítě – 2:0. Po půlhodině hry navíc Kokošek skluzem rozezvučel tyčku těškovické svatyně a o chvíli později Graca nepřelstil brankáře Lazeckého. Do kabin se tak šlo za dvoubrankového vedení domácí družiny.

Stěbořice náskok udržely

Ve druhé části se hra srovnala a zápas začal být bojovný na obě strany. Hned v úvodu zazdil velkou příležitost domácí Vavrečka.  Šance hostujících Krayzla, Jana Šenka a hlavička Illíka na druhé straně hřiště ke korekci skóre nevedly. Domácí hrozili z rychlých brejků. V 66. minutě napřáhl zpoza šestnáctky opět Vavrečka, ale gólman hostí Lazecký opět předvedl vynikající zákrok. Domácí pak zahodili svou největší příležitost těsně před koncem zápasu, když aktivně hrající Graca vystřelil, a jeho pokus zastavilo pouze břevno hostující klece. Stěbořice dospěly ke třem bodům a mají už čtrnáct bodů. Těškovice nadále zůstávají na pěti bodech.

TJ Sokol Stěbořice
Ondřej Šumbera (trenér): V prvním poločase jsme hráli nejlepší fotbal v této sezóně, a soupeře jsme ve všech směrech přehrávali. Druhý poločas už byl z obou stran bojovnější, a my výhru udrželi.

TJ Sokol Těškovice
Martin Šenk (vedoucí týmu): Domácí mužstvo nás v první půli předčilo v rychlosti, důrazu v osobních soubojích, kombinaci a hlavně v zakončení, čemuž odpovídal i pro nás „přijatelný“ výsledek 1.poločasu – „JEN“ 2:0. Ve druhé půli jsme sice srovnali hru, ale na zvrat utkání to již nestačilo.

J. Losert [-] - M. Josefus [-] , V. Graca [-] (89. L. Burda [-] ) , R. Kokošek [-] (71. V. Kramný [-] ) , P. Čavera [-] (80. D. Burda [-] ) , J. Fiedler [-] (75. P. Fiedler [-] ) , M. Fiedler [-] , M. Paleta [-] , M. Kokeš [-] , J. Šindelář [-] (81. K. Havlásek [-] ) , P. Vavrečka [-]

R. Lazecký [-] - J. Solnický [-] (84. Č. Korčák [-] ) , M. Krayzel [-] , V. Šenk [-] , V. Vavrečka [-] (75. B. Sroka [-] ) , J. Šenk [-] , P. Jedlička [-] , D. Illík [-] , L. Brož [-] , J. Krayzel [-] , J. Lasák [-] (54. D. Juchelka [-] )

ŽK: 35. J. Fiedler , 89. V. Kramný - 39. M. Krayzel .
Hráči zápasu: V. Graca , M. Josefus - R. Lazecký .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: DUDEK Rostislav - HARAZIM David, PINČEK Milan.