27.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2014-2015

--

--

Pačejov nadělil Plané půltucet!

0

Zatím co domácí se po další výhře dále blíží vysněnému cíli v popředí tabulky, hosté již nabírají na předposlední příčce velkou ztrátu.

Utkání mělo mít svůj náboj. Domácí usilují o účast v baráži, hosté chtěli ještě zkusit uniknout z pásma přímého sestupu. Pačejov byl od začátku aktivnější, ale do první šance se dostali hosté. Radil šel na bránu sám ze strany, ale podél nohou Kozlíka neuspěl. Pak již úřadovali domácí. Nejprve po Ticháčkově přiťuknutí zblízka pálil Hlůžek nad. Jenže převaha se stále stupňovala a v závěrečné pětiminutovce se trefili do černého pačejovští hned třikrát! Nejprve vyrazil střelu Dytrta brankář jen před sebe a Václav Klásek efektně patičkou otevřel skóre. Po chvilce posadil Ticháček centr přesně na hlavu Jaroslava Kubaně a Petrželka lovil podruhé míč ze své sítě. Ale to ještě nebylo vše. Tentýž hráč se trhl hostující obraně a nadvakrát zvýšil na poločasových 3:0.

I po změně stran pokračovali domácí v aktivní hře a diváky potěšili dalšími pěknými akcemi. V padesáté minutě po krásné individuální akci zvyšoval Václav Klásek. Po zhruba hodině hry završil svůj další hattrick Jarosalv Kubaň, i pro tentokrát byl jeho dvorním nahrávačem Ticháček. Hosté poté odpadli a závěr zápasu jasně patřil Pačejovu. Ten si vytvořil ještě řadu šancí, ale ujala se až ta těsně před koncem, kdy Dytrtův centr poslal v pádu do sítě hlavou střídající Dominik Vavřička. Pro něj to byl premiérový zásah v 1.A třídě.

TJ Sokol Pačejov
Tomáš Cihlář: „Byli jsme od začátku aktivnější, ovšem velkou šanci měli i hosté. V závěru poločasu jsme vstřelili tři branky a rozhodli o osudu utkání. Druhá půle již zcela patřila nám a závěr byl spíše exhibice, hosté odpadli.“

TJ Slavoj Chodová Planá
Saša Suk: „Nám chybělo hodně kmenových hráčů. Petrželka čaroval, Pačejov nás tlačil. Hráči nebyli na zápas dobře připraveni.“

J. Kozlík [-] - M. Kubaň [-] , P. Žák [-] , F. Pelouch [-] (75. P. Bokr [-] ) , P. Polena [-] - V. Klásek [-] , J. Hlůžek [-] (60. P. Hosnedl [-] ) , V. Panuška [-] , J. Ticháček [-] - J. Dytrt [-] , J. Kubaň [-] (70. D. Vavřička [-] )

K. Petrželka [-] - M. Zápotočný [-] , B. Soukup [-] , Z. Kutička [-] , J. Plecitý [-] - M. Šmolík [-] (60. S. Kunc [-] ) , P. Chval [-] , V. Benedikt [-] (70. P. Gerneš [-] ) , R. Ovčačík [-] , Z. Rolko [-] - L. Radil [-] (75. P. Ščasnár [-] )