21.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2014-2015

Svéradice skolily druhé Mýto!

45. R. Kába , 50. V. Beránek , 54. R. Kába
0

Atraktivní duel šestého celku s druhým viděli diváci ve Svéradicích, kam dorazil Slavoj Mýto.

První poločas příliš mnoho vzruch nepřinesl. Za zmínku stojí ovšem povedený volný přímý kop Bejčka, který jen těsně minul cíl. Fanoušci, kteří předčasně odešli na občerstvení, museli litovat. Domácí totiž v poslední možné chvíli udeřili, když se povedenou střelou k tyči prosadil Roman Kába.

Diváci, kteří se zase z občerstvení vrátili o chvilku později, mohli litovat také. Svéradice totiž hned zkraje druhé půle navýšily vedení. Vlastimil Beránek se prosadil po individuální akci, když se sám uvolnil přes svého strážce a opět nedal Dolejšovi šanci umístěnou střelou k tyči.  Devítiminutovku snů, kterou sice rozdělila přestávka, zakončil opět Roman Kába. Ten se nejlépe zorientoval po rohovém kopu a prakticky tak rozhodl o vítězi utkání. Hosté zbraně nesložili, ovšem fotbalový Bůh jim tentokráte nepřál. Například když šel Chmelík sám na gólmana a šikovně jej obstřelil, zachraňoval na brankové čáře domácí jeden z hráčů. Nebezpečný přímý kop vyslal i znovu Bejček, tentokráte však zasáhl Soukup.

FK Svéradice
Miroslav Rambousek: „Utkání zhodnotím velice stručně. Podle mě jsme dosáhli naprosto zaslouženého vítězství. “

TJ Slavoj Mýto
Jan Basl: „Nemám, co bych k tomu řekl, nemám slov k tomu, co se tady stalo. Chybělo nám sedm hráčů, museli vypomáhat dorostenci a navíc si myslím, že jsme měli kopat tak tři penalty. Ta, za stavu 0:2, byla zřejmá, to zápas hodně ovlivnilo. Soupeř byl hratelný.“

M. Soukup [-] - J. Sova [-] , M. Herout [-] , L. Petřík [-] , Z. Prokopec [-] - R. Kába [-] , J. Lávička [-] (85. D. Klas [-] ) , M. Chaloupka [-] , S. Makovec [-] , V. Brůha [-] - V. Beránek [-]

L. Dolejš [-] - M. Světlík [-] , F. Sůva [-] , M. Pic [-] (41. M. Lupáč [-] ) , M. Kolařík [-] - P. Ulrich [-] , P. Bejček [-] , P. Cafourek [-] , J. Hereit [-] - F. Koudelka [-] (74. M. Brož [-] ) , L. Chmelík [-] (78. V. Pěnkava [-] )