20.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2014-2015

--

--

Mýto proti bojovné Plané udrželo druhou příčku v tabulce!

0

Parádní zápas druhého s předposledním vidělo více než dvě stovky diváků. Hosté dokázali smazat dvoubrankový náskok soupeře, ovšem v závěru utkání rozhodl šťastně domácí Šťastný.

Domácí vstoupili do utkání lépe a již ve dvacáté minutě se mohli radovat z dvoubrankového vedení. Nejprve se hned v první minutě prosadil Martin Švejda, jehož přetažený centr zaplul až za gólmanova záda na zadní tyč. Za nedlouho poté napřáhl z velkého vápna Filip Koudelka a Petrželka musel lovit balón ze své sítě podruhé. Ovšem hosté se zlomit nenechali a brzy přispěchali s odpovědí. Po centru do vápna se prosadil Ladislav Kafka

Hned zkraje druhé části navíc Planá přidala druhou branku a o zajímavý vývoj utkání bylo postaráno. Znovu přiletět do vápna Mýta balón  a po následných zmatcích ho dopravil na místo určení Pavel Chval. Domácí se však nakonec ze tří bodů radovat mohli. Rozuzlení přinesla devětasedmdesátá minuta, kdy se šťastně s lehkou tečí prosadil přímo z rohu Ladislav Šťastný

TJ Slavoj Mýto
Jan Basl: „Bylo to bojovné utkání. My jsme si zbytečně nechali vzít dvoubrankový náskok, pak to bylo o proměňován šancí, které měly oba týmy. Šťastnější jsme byli nakonec my, ovšem soupeř nezklamal, hrál dobře, přesto si myslím, že o gól jsme lepší byli.“

TJ Slavoj Chodová Planá, z.s.
Saša Suk: „V kabině jsem hráčům řekl, že se zde dá vyhrát, ať zaberou a vyhrají. A mohli vyhrát klidně 4:2, ale střídal jsem dříve než měl, protože jsem chtěl, aby si zahráli další. A dopadlo to, jak to dopadlo.“

L. Dolejš [-] - M. Tyc [-] , M. Kolařík [-] (84. F. Sůva [-] ) , M. Jedlička [-] , M. Světlík [-] - M. Švejda [-] , O. Kříž [-] (71. P. Cafourek [-] ) , P. Bejček [-] , L. Šťastný [-] - F. Koudelka [-] (89. P. Ulrich [-] ) , J. Hereit [-] (87. L. Chmelík [-] )

K. Petrželka [-] - J. Abramčuk [-] , L. Hadač [-] , Z. Kutička [-] (84. J. Švejda [-] ) , J. Plecitý [-] - D. Hanko [-] (62. L. Radil [-] ) , Z. Rolko [-] (76. V. Benedikt [-] ) , V. Kafka [-] , I. Ryška [-] , R. Ovčačík [-] - P. Chval [-]