Vír překvapivě vyloupil Březí

31

TJ Březí-Březské
Petr Lysoněk: Konečně jsme se sešli téměř v plné síle, ale vstup do utkání byl katastrofální. Snad jsme byli ukolébáni představou, že když jsme kompletní, půjde to jaksi samo. Vír nás posadil dvěma údery zpátky na zem a velice kvalitní a tvrdou hrou rozbil naši kombinaci. V druhém poločase a až po té co jsme inkasovali po třetí, jsme sice začli hrát "vabank" a mohli výsledek korigovat, ale tuhle neděli jsme neměli dostatek síly a bojovnosti na to, abychom Víru mohli ukrást vítěství. Sportu zdar a vesnickému fotbalu zvlášť.

Jiskra Vír
Petr Šenkýř: Do zápasu jsme vstoupili velice dobře .V desáté minutě jsme vedli dva nula a hned se hraje líp.Po celí zápas jsme bili lepším týmem.Na vyložené šance jsme vyhráli 7-3 a zaslouženě jsme si odvezli tři body.Borci zápas odmakali za což jim patří můj dík.

Počet diváků: 66. Rozhodčí: KOCOUR Erik - ŽĎÁNSKÝ Zdeněk, VOKŘÁL Martin (N).