7.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019

73. J. Vytlačil (p.) - 30. J. Vojta , 37. M. Vojta , 41. M. Jedlička
30

Nováček z Doubravníku rozhodl o výhře na hřišti Bohdalova v prvním poločase.

Hosté třikrát skórovali

V prvním poločase nebylo na hřišti znát, že přijel do Bohdalova nováček soutěže. Rozdíl ve kvalitě byl několik tříd. Hosté soupeře nepustili vůbec k ničemu, sami naopak mohli vstřelit spoustu branek. Jejich šance ale vychytal domácí brankář, nebo končily mimo tři tyče. V 29. minutě kopali hosté pokutový kop, brankář Velín střelu vyrazil, domácí šli do brejku, ztráta míče a brejk na druhou stranu. Před domácí brankou se již podruhé v zápase ocitli dva osamocení hráči a tentokrát již dokázali dostat míč do branky. Je až neuvěřitelné, co si domácí hráči svou nezodpovědností v zápasech dovolují. Za pár minut dostali hosté opět příliš prostoru ve vápně, přišla přihrávka za velké vápno na osamoceného hráče, který z první vystřelil, střela nebyla nijak prudká, ale domácímu brankáři smolně proklouzla do branky. Poté ještě domácí bez problémů nechali Jedličku jít samotného na branku a to doslova, jelikož nikým neatakován si povodil brankáře, počkal no dobíhající obránce a až poté zakončil. To už bylo na ručník.

Domácí snížili z penalty

Druhý poločas začali brát hosté lehkovážně, domácí naopak začali hrát a hra se vyrovnala. Ovšem střídající brankář Rosecký vychytal tři další šance. Domácí snížili po faulu na Fazekaše z penalty. Nutno podotknout, že to byla jediná střela domácích za celý zápas.

Sokol Bohdalov B
Roman Velín: Přestává mě to bavit, každý zápas to samé. Naprostá nezodpovědnost od hráčů, soupeř si dělá co chce. Připadá mi, jako by to bylo některým hráčům jedno, jak zápas dopadne. Jak jinak si to vysvětlit, hráč je sám před brankou, nedá, nevadí, za chvíli jde znova. A několikrát za poločas, aby měl soupeř na našem hřišti tolik šancí? Šel jsem střídat, spoluhráči mě v tom nechali až mockrát vykoupat. Doubravník má dobrou partu, to bylo hned vidět, fotbalem se baví a na hřišti působí jako jeden muž. To jsou pro nás cizí slova.

R. Velín [-] (46. F. Rosecký [-] ) - V. Novák [-] (76. L. Doležal [-] ) , F. Lán [-] , L. Hanych [-] , D. Skála [-] - M. Krčál [-] (46. M. Fazekaš [-] ) , F. Řepa [-] (87. M. Švoma [-] ) , V. Švoma [-] , J. Vytlačil [-] - P. Fabík [-] (88. P. Fabík [-] ) , J. Švoma [-] -