1.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Studenec doma opět vítězně

16

Fotbalisté Studence ukázali, že se jim doma daří a porazili v posledním podzimním zápase rezervu Okříšek 4:2.

Hosté o dva góly lepší

Domácí přes určitou opatrnost začali útočně. Měli velkou územní převahu. Bylo i několik šancí. Po zaváhání na pravé straně obrany se dostal do první šance hostů Vostál, který propálil brankáře Rouska v 16. minutě- 0:1.  Ve 24. minutě brankář Rousek provedl dlouhý výkop až k hranici velkého vápna soupeře, kde si míč zpracoval Rousek Pavel a vyrovnal střelou na 1:1. Ve 27. minutě - po pravé straně poslal míč Kučerňák Nejedlému, který propálil brankáře Hvězdu - 2:1.  V 35. minutě zahrávali domácí trestný kop ze 20 metrů. Míč si postavil Rousek Pavel a zahrál kop ideálně k tyči -3.1.

Domácí si výhru pohlídali

Ve druhé půli se hra uklidnila. V 61. minutě po zaváhání stopera a brankáře hostů míč vykopl Mrňa Karel a šel sám na opuštěnou bránu - 4:1. Poté následovalo několik vyložených šancí domácích, dvakrát nastřelená tyč. V závěru se hostům podařilo snížit Netoličkem na konečných 4:2.

Přes určitou opatrnost jsme začali útočně. Měli jsme velkou územní převahu. Ve druhé půli se hra uklidnila a vedení už jme nepustili.

TJ Sokol Studenec
D. Rousek [-] - M. Kříž [-] , M. Nováček [-] , M. Mrňa [-] , M. Dufek [-] (60. O. Vrba [-] ) , T. Nejedlý [-] (80. R. Kryštof [-] ) , P. Rousek [-] , F. Komárek [-] , K. Mrňa [-] , J. Strnad [-] , V. Kučerňák [-] (73. R. Turoň [-] )

SK Huhtamaki Okříšky B
M. Hvězda [-] - M. Hobza [-] , F. Koreš [-] (56. L. Mareček [-] ) , M. Večeřa [-] , J. Jůza [-] , K. Vostal [-] , J. Hroch [-] , T. Binka [-] , P. Netolička [-] , V. Němec [-] , L. Mašek [-]

ŽK: 37. M. Mrňa , 73. J. Strnad , 84. F. Komárek - 60. L. Mareček .
Hráči zápasu: P. Rousek - K. Vostal .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: KŘEN Filip - MATĚJEK Vlastimil (N), CHADIM Zdeněk (N).