13.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

Třebenice vezou z Dukovan B výhru

16

Dukovany B nestačily na Třebenice, které si udržely třetí pozici

Hosté o dva góly lepší

Dukovany ,,B“ přivítaly na svém hřišti hosty z Třebenic. Do zápasu lépe vstoupili hosté, kdy se po průnikové přihrávce mezi obránci uvolnil Ondráček T. a poslal již v páté minutě Třebenice do vedení. Terén byl mokrý a oba celky se snažily hrát kombinační fotbal. Skóre se měnilo podruhé a to v 22. minutě, kdy se po přihrávce Svobody L. z pravé strany prosadil Furiš M. Stav 0:2. Domácí se dokázali hostům přiblížit na rozdíl jedné branky, a to ve 26. minutě, když si seběhl z pozice obránce Fojtášek M., uvolnil se přes obranu hostí a prostřeli brankáře Nykla. Stav 1:2. Domácí vstřelený gól nabudil a snažili se vstřelit vyrovnávací branku. Blízko ní byl Smysitel F., který se po závaru v pokutovém území dostal k odraženému míči, ale netrefil se mezi 3 tyče. V 38. Minutě došlo opět ke změně stavu zápasu, kdy po zaváhání domácí obrany utíkal sám na brankaře Furiš M. a povedeným lobem překonal brankaře domácích Jenerála. Stav 1:3 již vydržel až do poločasové přestávky.

Hosté si výhru pohlídali

Do druhého poločasu opět vstoupily lépe Třebenice, kdy po druhém zaváhání domácí obrany pečetil svůj hattrick Furiš M. Stav 1:4. Domácí se ale nevzdali a bojovali. V 71. minutě se jim podařilo vsítit branku, když se po centru z pravé strany uvolnil Soukup V. a střelou k levé tyči upravil na stav 2:4. Poslední branka utkání padla v 74. minutě, kdy se prosadil Vrbka P. a uzavřel tak skóre na konečných 2:5.

SFK Dukovany 2001 B
Pislcajt Petr, hráč: Vůbec se nám tento zápas nepovedl, proto hosté odjíždějí s výhrou.

K. Jenerál [-] - V. Pelán [-] (62. A. Čurda [-] ) , M. Fojtášek [-] , V. Soukup [-] , P. Jílek [-] , F. Smysitel [-] , S. Procházka [-] (74. M. Jelínek [-] ) , L. Pelán [-] , J. Jelínek [-] , P. Beneš [-] , J. Gazdík [-]

Horácký klub Třebenice
A. Nykl [-] - M. Čermák [-] , M. Furiš [-] , J. Fiala [-] , J. Bárta [-] , T. Ondráček [-] (67. M. Ondráček [-] ) , J. Jaroš [-] , L. Svoboda [-] , P. Vrbka [-] , R. Kunce [-] , V. Fiala [-]

Hráči zápasu: M. Fojtášek - M. Furiš .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: SARKÁNY Martin - KŘIŠŤÁL Marek (N), BÁRTA Josef (N).