13.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Moravské Budějovice B porazili oslabené Okříšky B

38. M. Pavela , 61. M. Buďa (p.) , 76. P. Stark , 90. M. Buďa
16

Oslabené Okříšky B nestačily na Moravské Budějovice B a podlehly mu na jeho hřišti jednoznačně 0:4

Domácí se prosadili jako jediní

V Moravských Budějovicích se představily dva rezervní týmy bez jasného favorita. Hosté z Okříšek byli domácímu týmu ze začátku zápasu rovnoceným soupeřem. Domácí se ale dočkali vedoucí branky, když se prosadil ve 38. minutě Michal Pavela -1:0

Domácí si výhru pojistili

Ve duhé půli se děli věci. Nejprve přidal druhou branku v 61. minutě z pokutového kopu Miroslav Buďa -2:0. Hosté potom šli během šesti minut do devíti. V 68. a následně v 74. minutě byli vyloučeni Filip Rampír a Petr Molák. Oslabení hosté pak ještě dvakrát inkasovali, když nejprve Pavel Stark v 76. minutě zvyšoval na 3:0 a v 90. minutě uzavřel skóre na 4:0 svou druhou brankou v zápase Miroslav Buďa.

SK Huhtamaki Okříšky B
Maruš Pavel, hráč: U hostů i přes 4 obdržené góly zaslouží pochvalu brankář Hvězda a celá obrana. Hosté nevyužili několika gólových šancí,j ak v.1., tak ve 2. poločase, kdy by se zápas vyvíjel jinak, tak jako v předešlých mistrovských utkáních.