12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Myslibořice doma rozstřílely Dukovany B

1. O. Dufek , 4. O. Dufek , 5. P. Vejvoda , 10. P. Vejvoda , 32. M. Šoustal , 47. M. Ludvík , 75. P. Vejvoda , 89. M. Šoustal (p.) - 67. P. Jílek
17

Myslibořice odčinily poslední domácí nezdar jasnou výhrou proti rezervě Dukovan v poměru 8:1

Domácí nasázeli hostům za poločas bůra

Myslibořice toužily před svým publikem napravit špatný výkon z minulého domácího zápasu a to proti další rezervě z Dukovan. Vstup do zápasu měli domácí přímo raketový. Ve čtvrté minutě zápasu měl Ondřej Dufek ve svém zápisu dvě vstřelené branky. To samé se podařilo do desáté minuty Pavlu Vejvodovi a domácí vedli jednoznačně 4:0. Tím bylo vlastně po zápase. Ve 32. minutě ještě přidal pátou domácí branku Michal Šoustal -5:0.

Domácí ještě skóre navýšili

Domácí i po změně stran byli lepším týmem a ve 47. minutě zvyšoval na 6:0 Miroslav Ludvík. Hosté pak v 67. minutě snížili na 6:1 Petrem Jílkem, ale svůj dobrý střelecký den měl Pavel Vejvoda, který v 75. minutě završil hattrick na 7:1. Poslední slovo v zápase pak měl Michal Šoustal, který proměnil v 89. minutě pokutový kop -8:1.

TJ Myslibořice
Čapoun Martin, hráč: Utkání jsme rozhodli hned na začátku utkání a bylo prakticky po zápase.

O. Ošmera [-] - L. Macháček [-] , J. Matoušek [-] , T. Kratochvíl [-] , D. Kunčík [-] - P. Vejvoda [-] , S. Marek [-] (74. P. Kocáb [-] ) , M. Šoustal [-] , D. Šoustal [-] (60. M. Lorenc [-] ) , M. Ludvík [-] (80. M. Pevný [-] ) - O. Dufek [-]