11.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Šebkovice B řádily v Hrotovicích

24. J. Holčapek , 31. P. Durda , 38. P. Durda , 84. J. Holčapek , 89. J. Holčapek (p.)
17

Šebkovice B i díky hattricku Josefa Holčapka zvítězily na půdě Hrotovic jednoznačně 5:0

Hosté třikrát udeřili

Hrotovice šli do zápasu s rezervou Šebkovic v mírné roli favorita. Po počáteční oťukávané začali řádit hostující hráči, když je poslal do vedení ve 24. minutě Josef Holčapek -0:1. Hosté do konce první půle pak ještě zásluhou dvou gólů Petra Durdy z 31. a 38. minuty vybojovali vedení 0:3

Hosté ještě skóre navýšili

Ve duhém poločase si hosté pohodlně udržovali vedení a navíc se ještě v závěru zápasu dvakrát prosadili. Postaral se o to opět  Josef Holčapek, který góly z 84. a 89. minuty (druhá z penalty) zaznamenal hattrick a vysokou výhru 0:5.

TJ Sokol Šebkovice B
Pitour Jan, hráč: Klukům se začalo dařit, a to hlavně v koncovce.

Sokol Hrotovice
J. Křivánek [-] - F. Strohmer [-] - J. Kučera [-] , R. Fiala [-] (77. T. Novotný [-] ) , J. Virgl [-] (59. E. Pokorný [-] ) , Z. Kovář [-] (78. P. Hadraba [-] ) , P. Hrobař [-] , D. Denemarek [-] (40. M. Růžička [-] ) , J. Dufek [-] , L. Dvořák [-] , T. Hadraba [-]

M. Papoušek [-] - M. Roupec [-] (85. Z. Eberl [-] ) , J. Svoboda [-] , P. Durda [-] (71. M. Uhlíř [-] ) , R. Svoboda [-] , P. Hrůza [-] , S. Zikmund [-] , Z. Karásek [-] (55. D. Bílek [-] ) , J. Holčapek [-] , J. Fejta [-] , P. Tržil [-]

ŽK: 7. D. Denemarek , 38. J. Virgl , 83. T. Hadraba , 89. J. Křivánek - 51. P. Tržil , 65. P. Durda .
Hráči zápasu: J. Holčapek .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: VÉVODA Jiří - ŠABATA Libor (N), KOŘÍNEK Miroslav (N).