10.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

Studenec si proti Koutům B zastřílel

18

Studenec využil domácího hřiště k vysoké výhře nad rezervou Koutů v poměru 7:0

Domácí se prosadili hned čtyřikrát

Poslepovaná sestava byla nejen u domácích, ale i u hostů. Hned prakticky první akce domácích skončila brankou. Po centru před soupeřovu bránu hlavičkoval Nejedlý- 1:0. V 16. minutě Kříž nachytal Diviše v bráně hostů na hruškách. Střela ze 40 metrů zapadla pod břevno 2:0. Ve 21. minutě Mrňa Karel angličákem zvýšil na 3:0. Ve 24. minutě Pačínek pěknou ranou orazítkoval břevno Rouskovy branky. Poté hra opadla. Až v závěru poločasu upravil skóre Nejedlý -4:0.

Domácí ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase se začalo žolíkovat.V 51. minutě Neurwit a v 56. minutě domácí Nejedlý. V těchto chvílích fotbal trpěl. V 66. minutě Rousek změnil skóre na 5:0. Závěr už byl lepší. V 74. minutě si Rousek vychutnal brankáře Diviše. Největší slávu sklidil Hájek, kdy po devíti minutách na hřišti se dostal sám před Diviše a z těsné blízkosti dloubáčkem završil skóre na konečných 7:0

TJ Sokol Studenec
Pokorný Pavel, trenér: Dnes jsme spokojeni a navíc jsme si s chutí zastříleli.

D. Rousek [-] - M. Kříž [-] , M. Nováček [-] , M. Mrňa [-] , T. Nejedlý [-] , P. Rousek [-] , F. Komárek [-] (73. F. Hájek [-] ) , K. Mrňa [-] , J. Strnad [-] , V. Kučerňák [-] , M. Chalupa [-] (80. R. Zezula [-] )

SK Kouty B
L. Diviš [-] - - L. Neuwirth [-] , P. Dočekal [-] , T. Pačinek [-] (73. F. Neuman [-] ) , Š. Janíček [-] , M. Poříz [-] , R. Komínek [-] , M. Smejkal [-] , J. Kašpar [-] , M. Dočekal [-] , M. Chaloupka [-]

ŽK: 35. T. Nejedlý , 80. V. Kučerňák - 13. R. Komínek , 32. L. Neuwirth , 33. J. Kašpar . ČK: 56. T. Nejedlý - 51. L. Neuwirth .
Hráči zápasu: P. Rousek .
Počet diváků: 85. Rozhodčí: KALINA Oldřich - KRYŠTOF Radek (N), CHADIM Zdeněk (N).