10.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

19

Okříšky B potvrdily svoji rostoucí formu výhrou nad Hrotovicemi 3:1

Domácí o gól lepší

Za krásného podzimního dne cca dvacet stupňů Celsia a dobrém terénu nastoupily SK Okříšky B proti Hrotovicím se čtyřmi dorostencenci v sestavě.

Okříšky začaly velice dobrou hrou a v prvním poločase soupeře jednoznačně přehrály dobrou kombinační hrou s řadou neproměněných šancí.

V  15. minutě, po kombinační akcí přihral Molák  Maškovi ve vekém vápně a otevřel skóre  na 1 -0. Nasledně v 16. minutě po zmatku soupeře v obraně dal Lorenc druhý gol domácích. Ve 43 minutě, kdy se už domácí viděli 10 minut v kabině ,dal soupeř po brejku kontaktní gól na 2 -1. První poločas skončil pro domácí 2 -1.

Domácí si výhru pohlídali

Po zaváhaní obrany a chybičky mladého brankaře Hvězdy, který byl i s několika zásahy oporou týmu se hra zpomalila na obou stranách. Po rohu z levé strany  v 53. minutě, který kopal Juza, dal v malém vápně hlavou dobře hrající  záložník Benda gól a upravil skóre na konečných 3 -1. Ač Okříšky od 75. minuty hrály o deseti hráčích bez zraněného Maška.

SK Huhtamaki Okříšky B
Ing. Maruš Pavel, trenér: Dobře hrál po zranění Molák, ač byl po prvním poločase střídán. Do zranění Mašek.

M. Hvězda [-] - F. Koreš [-] (46. M. Hobza [-] ) , P. Lorenc [-] , V. Němec [-] , P. Molák [-] (49. K. Vostal [-] ) , P. Netolička [-] , T. Binka [-] , L. Mašek [-] , O. Benda [-] , J. Jůza [-] , M. Večeřa [-] (68. L. Mareček [-] )

Sokol Hrotovice
J. Křivánek [-] - F. Strohmer [-] (86. L. Fiala [-] ) - J. Virgl [-] , Z. Kovář [-] , M. Růžička [-] (75. J. Kučera [-] ) , E. Pokorný [-] , P. Hrobař [-] , D. Denemarek [-] , J. Dufek [-] , L. Dvořák [-] , T. Hadraba [-]

ŽK: 31. O. Benda , 50. M. Hvězda , 56. P. Netolička - 75. F. Strohmer .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: VÉVODA Jiří - ŠAROUN Ladislav (N), HOLEŠÍNSKÝ Marek (N).