33. Z. Daniel (p.) , 83. F. Šinkovský - 57. R. Zezula
19

Očekávanou výhrou domácích skončil zápas v Opatově, kam přijela rezerva Rapotic

Domácí se prosadili jako jediní

Opatov dokázal v minulém kole zvítězit na horké půdě Třebenic a to chtěl také potvrdit v domácím zápase proti Rapoticím B. Domácí chtěli jít brzy do vedení, ale hosté svojí dobrou obranou hrou jim to nedovolili. Až ve 33. minutě dopomohla domácím k otevření skóre proměněná penalta Zdeňkem Danielem, která také byla jedinou brankou prvního poločasu -1:0.

Domácí urvali v závěru všechny body

Ve druhé půli se prosadili jako první hosté, když v 57. minutě vyrovnal Rudolf Zezula na 1:1. Hosté mohli jít i do vedení, ale nakonec se ze zisku tří bodů radoval domácí celek, když rozhodující branku vstřelil v 83. minutě Filip Šinkovký -2:1.

FC Rapotice B
Kolařík Aleš, vedoucí: V Opatově jsme odehráli smolný zápas. Byli jsme lepším celkem a soupeře přehrávali, avšak v první dvacetiminutovce jsme neproměnili dvě velké příležitosti. Ve druhé půli se nám podařilo vyrovnat a mohli jsme jít do vedení, ale Němec samostatný únik neproměnil. Porážka je pro nás krutá. Utkání ovlivnil také výkon rozhodčího, který odpustil domácím dvě červené karty za vražení do soupeře v přerušené hře.

Počet diváků: 40. Rozhodčí: RYGL Antonín - KOLAŘÍK Aleš (N), FORTELNÝ Jaromír (N).