9.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Dukovany B domácí zápas zvládly

21

Ve vyrovnaném zápase se v Dukovanech radovali z výhry domácí proti Studenci v poměru 3:1

Oba týmy vstřelily po jednom gólu

V nedělním lehce větrném odpoledni přivítaly domácí Dukovany hosty ze Studence. Do utkání vstoupili lépe domácí, když si během prvních 10 minut vytvořili nespočet brankových možností. Skóre se měnilo poprvé v 15. minutě, kdy po centru Jelínka z levé strany dorazil míč za brankovou čáru Smysitel a domácí se tak ujali vedení 1:0. Netrvalo ovšem dlouho a hosté stav utkání srovnali, když se dalekonosným lobem pod břevno prosadil Mrňa. Od vyrovnávací branky měl více ze hry hostující Studenec, který si vypracoval do poločasu dobrých 5 vyložených šancí, které ale pochytal brankář Křišťál. Domácí hrozili pouze z rychlých brejků, které ovšem pochytal golman Rousek a tak sudí Rygl ukončil první poločas za nerozhodného stavu 1:1.

O domácí výhře rozhodl dvěma góĺy Petr Pislcajt

Ve druhém poločasu již byla hra vyrovnaná a obě mužstva hrály ze zajištěné obrany. Stav utkání se měnil v 63. minutě, kdy po souhře Prokeše a Pislcajta navýšil druhý jmenovaný na stav 2:1 pro domácí. Hosté se pokoušeli vstřelit vyrovnávací branku, která ale nepřišla a navíc v 85. minutě vstřelil gól opět domácí Pislcajt a završil tak konečný stav utkání na 3:1.

SFK Dukovany 2001 B
Fojtášek Martin, hráč: Dnes jsme vybojovali cennou výhru ve vyrovnané tabulce.

M. Křišťál [-] - L. Traxler [-] , S. Procházka [-] (46. J. Veselý [-] ) , M. Křišťál [-] , M. Fojtášek [-] - K. Krys [-] , Z. Prokeš [-] , O. Horák [-] (84. P. Blažek [-] ) , J. Jelínek [-] - P. Pislcajt [-] (86. V. Soukup [-] ) , F. Smysitel [-] -

TJ Sokol Studenec
D. Rousek [-] - M. Kříž [-] , M. Nováček [-] (88. R. Turoň [-] ) , M. Mrňa [-] , M. Dufek [-] (69. T. Nejedlý [-] ) , P. Rousek [-] , F. Komárek [-] , K. Mrňa [-] , J. Strnad [-] , V. Kučerňák [-] , M. Chalupa [-] (81. F. Hájek [-] )

ŽK: 44. O. Horák - 88. J. Strnad .
Hráči zápasu: M. Křišťál , P. Pislcajt .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: RYGL Antonín - SOUKUP Radek (N), PROCHÁZKA Pavel (N).