9.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Myslibořice se výhrou v Jakubově dostaly na druhou příčku

43. P. Matušína - 19. L. Macháček , 23. O. Dufek , 28. M. Šoustal (p.) , 32. J. Horák , 72. M. Šoustal (p.)
21

Fotbalisté Myslibořic si výhrou v Jakubově vybojovali druhou příčku o tři body za Koněšínem

Hosté jasně dominovali

Hosté svoji dominanci z prvního poločasu jsme vyjádřili brankami. První gól vstřelil v 19. minutě Lubomír Macháček -0:1. Ve 23. minutě pak přidal druhou branku hostí Ondřej Dufek -0:2. Ve 28. minutě zvyšoval na 0:3 Michal Šoustal. Když dal ve 32. minutě Jakub Horák na 0:4, byli domácí zralí na ručník.. Ve 43. minutě alespoň snížil na 1:4 Pavel Matušína.

Hosté si výhru pohlídali

Druhý poločas už se prakticky dohrával a o jedinou branku se postaral opět hostující hráč a to jmenovitě Michal Šoustal, který svojí druhou brankou v zápase rozhodl o jasném vítězství Myslibořic v poměru 1:5.

Nejhorší bývají zapasy s posledními týmy, protože ty nemají co ztratit. Naštěstí jsme tentokrát nenechali nic náhodě a dominanci z prvního poločasu jsme vyjádřili i brankami. Druhý poločas už se dohrával.. Konečně jsme v Jakubově vyhráli.

Družstevník Jakubov
M. Klíma [-] - J. Dostál [-] - J. Novák [-] - - P. Matušína [-] (77. D. Souček [-] ) , J. Smetana [-] , T. Vrbka [-] , M. Chalupa [-] , T. Veselský [-] , L. Branč [-] , R. Říha [-] , P. Dvořák [-]

TJ Myslibořice
O. Ošmera [-] - J. Matoušek [-] , L. Macháček [-] (89. T. Palát [-] ) , P. Vejvoda [-] , T. Kratochvíl [-] - M. Ludvík [-] , J. Horák [-] (66. V. Čapoun [-] ) , M. Šoustal [-] , S. Marek [-] - D. Šoustal [-] , O. Dufek [-] (70. M. Čapoun [-] ) -

ŽK: 63. J. Smetana , 71. M. Klíma - 89. M. Čapoun .
Hráči zápasu: O. Dufek , M. Šoustal .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: KUDLÍK Radim - KOŠÁK František (N), PALÁT Milan (N).