2.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Okříšky B načaly sezónu vítězně

5. V. Němec , 33. V. Bulant , 47. V. Bulant , 54. P. Netolička - 6. V. Němec , 11. V. Němec (p.)
13

V souboji dvou rezerv zvítězily Okříšky i přesto, že prohrávaly, otočily zápas ve svůj prospěch

Divoký začátek přinesl tři branky

Okříšky B nastoupily ve svém úvodním zápase proti rezervě Rapotic a hned v 5. minutě je poslal do vedení Vojtěch Němec -1:0. Radost domácích však trvala pouhou minutu, protože hned z následného protiútoku udeřil Vlastimil Němec -1:1. Stejný hráč pak dostal hosty v 11. minutě do vedení z pokutového kopu na 1:2. První pokus mu sice brankář vyrazil, ale Vlastimil Němec byl pohotový a z dorážky se nemýlil.Po divokém začátku se poté hra trošku uklidnila, ale aktivnější domácí tým přeci jen dokázal ve 33. minutě vyrovnat na 2:2

Domácí rozhodli o své výhře dobrým nástupem

Druhý poločas začali hosté opět skvěle a ve 47. minutě dokonal obrat opět mladičký Viktor Bulant -3:2. Domácí tým pak uklidnil v 54. minutě brankou na 4:2 Patrik Netolička.  V závěru zápasu hosté nastřelili břevno a Milan Laš těsně minul branku, když přehazoval brankáře. Více šancí si hosté nevypracovali a tak zápas skončil nakonec zaslouženým vítězstvím domácích 4:2.

FC Rapotice B
Kolařík Aleš, vedoucí: Do utkání jsme i přes brzký inkasovaný gól dobře vstoupili a zápas jsme poměrně brzy otočili. Bohužel nás trápilo hodně nepřesností v kombinaci, ale co se bojovnosti nasazení týče, tak tam jsme to zvládli velmi dobře. Ve druhé půli šel náš výkon hodně dolů. Zbytečně jsme se uchylovali k nákopům a i když jsme v závěru měli dvě, tři šance, tak domácí si závěr zápasu pohlídali a zaslouženě zvítězili.

SK Huhtamaki Okříšky B
M. Hvězda [-] - L. Láník [-] (46. F. Rampír [-] ) , V. Bulant [-] , F. Koreš [-] (66. J. Hroch [-] ) , J. Novotný [-] , J. Jůza [-] , K. Vostal [-] , T. Binka [-] , V. Němec [-] , M. Večeřa [-] , P. Netolička [-]

A. Sobotka [-] - M. Dobeš [-] , M. Oščádal [-] (46. J. Tesař [-] ) , P. Opálka [-] , V. Němec [-] , R. Zezula [-] , M. Laš [-] , M. Laš [-] , M. Dvořáček [-] , J. Dvořáček [-] , P. Císař [-]

ŽK: 65. K. Vostal - 76. R. Zezula .
Hráči zápasu: V. Bulant - V. Němec .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: NOVOTNÝ František - HOLEŠÍNSKÝ Marek (N), KOLAŘÍK Aleš (N).