2.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Jakubov neudržel v Koutech B dvougólový náskok

62. R. Caha , 86. R. Caha - 14. M. Dunkler , 58. J. Novák
13

Domácí Radomír Caha se postaral jako střídající hráč o vyrovnávací dvě branky proti Jakubovu

Hosté se prosadili jako jediní

V úvodním kole nového ročníku III. třídy mužů okresu Třebíč přivítali domácí SK Kouty B tým Družstevník Jakubov.  Na začátku poločasu byla hra spíše vyrovnaná, ale byli to právě hosté, kteří se dostali ve 14. minutě gólem Michala Dunklera do vedení (0:1). Kouty se snažili do poločasu vyrovnat, ale všechny jejich pokusy skončily mimo branku a tak se šlo do kabin za příznivějšího stavu pro hosty.

Náhradník Caha dvěma góly vyrovnal

V úvodu druhého poločasu byly šťastnějším týmem opět hosté, kdy v 58. minutě zvýšil skóre hostující Jaromír Novák (0:2). Paradoxně tento stav Kouty vyburcoval k větší aktivitě a už v 62. minutě slavili úspěch po výstavním gólu domácího hráče Radomíra Cahy (1:2). Už to vypadalo, že si všechny tři body odvezou hosté, ale to by nesměl být opět na správném místě v 86. minutě domácí Radomír Caha (2:2). Do konce utkání se skóre již nezměnilo.

SK Kouty B
Smejkal Michal, hrající asistent: Do utkání jsme vstoupili s tím, že chceme na domácím hřišti v nové sezóně získat všechny tři body. Hra byla spíše vyrovnaná, ale soupeř nám utekl na rozdíl dvou branek. Od této chvíle bylo naši snahou neprohrát, což se nakonec podařilo. Ačkoli jsme cíl nesplnili, tak si kluci zaslouží pochvalu.