1.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Lipník doma porazil Horní Újezd

19

Favorizovaný Lipník si připsal  proti Hornímu Újezdu očekávanou výhru a posunul se do horních pater tabulky

Domácí o jeden gól lepší

První poločas byl téměř bez šancí na obou stranách! V 32. minutě se dostal před brankáře Žák, byl u míče dřív stačil brankáře přihodit, ale už ne přesně namířit.
Ve 40. minutě po centru z pravé strany přiťukl Žák Šťávovi a ten střelou z vápna k tyči 1:0.

Domácí se po pauze rozstříleli

Ve 49. minutě po faulu na Žáka zahrával Tomáš Brabenec zhruba z 18 metrů a trefil nádherně přes zeď!
V 51. minutě hostující hráč se dostal sám před brankáře Skoumala a ten perfektním zákrokem zlikvidoval, bohužel po rohovém  kopu byl nařízený hodně sporný pokutový kop 2:1. V 68. minutě se Žák krásně uvolnil po pravé straně, postupoval do vápna a tam předložil Šťávovi a ten z malého vápna prostřelil -3:1. V 71. minutě opět postupoval Žák společně se Šťávou na brankáře a před brankářem nahrál Šťávovi a ten dával do prázdné 4:1. V 81. minutě si tentokrát Šťáva s Žákem role vyměnili a Šťáva lobem poslal Žaka a ten přehodil brankáře 5:1. V 89. minutě Fňukal se uvolnil v prostřed hřiště, prošel až do vápna a tam přihrál Šťávovi, který se trefil počtvrté v utkání -6:1.

Hajduk Lipník
Hadraba Luděk, hráč: V prvním poločase se nám moc nedařilo! Druhá půle už byla z naší strany dobrá. Nedělám často abych hodnotil jednotlivce, ale tentokrát udělám výjimku a pochválím Žáka, předvedl výborný výkon!

M. Skoumal [-] - J. Brabenec [-] , V. Krotký [-] (83. T. Pokorný [-] ) , M. Tretera [-] , A. Matoušek [-] (66. J. Fňukal [-] ) - A. Kisela [-] (75. M. Mašeja [-] ) , T. Brabenec [-] , J. Čtvrtníček [-] (77. J. Burian [-] ) , M. Vala [-] (75. J. Jonáš [-] ) - R. Šťáva [-] , L. Žák [-]